Strona główna | PrezentacjePPUH Perlit Polska Sp. z o.o.
PPUH Perlit Polska Sp. z o.o.

Adres: ul. Jabłoniowa 8
Puńców
woj. śląskie
Email: perlit@perlit-polska.pl
WWW: http://www.perlit-polska.pl
Telefon: (33) 852 92 21
Produkty Opis Liczba wyświetleń: 1556
"PERLIT POLSKA" Sp. z o. o.
oferuje produkty wytworzone na bazie perlitu ekspandowanego - ultra lekkiego, naturalnego, niepalnego kruszywa wulkanicznego o cechach znajdujących zastosowanie na rynku budowlanym, przemysłowym i produkcji roślinnej. Unikalne właściwości wyekspandowanego perlitu oraz jego uniwersalne zastosowanie powoduje ciągłe zainteresowanie ekologicznymi technologiami opartymi o ten surowiec.

Celem priorytetowym Perlit Polska jest produkcja perlitu ekspandowanego wysokiej jakości oraz wytwarzanie na jego bazie produktów o unikalnych właścwościach.
TEMAT MIESIĄCA
Wiosenne porządki: ocieplanie fasad otynkowanych

Coś się kończy, coś się zaczyna. Schyłek okresu grzewczego jak zwykle zbiega się w czasie z budzącą się do życia wiosną oraz początkiem sezonu budowlanego. To kwitnący czas dla wykonawców, których kalendarze pęcznieją od kolejnych zleceń na izolację lub termomodernizację domu. A że inwestorzy w dalszym ciągu chętnie stawiają na klasyczne fasady otynkowane, warto przypomnieć sobie zasady poprawnego ocieplania ścian metodą lekką mokrą, znaną też jako ETICS. Czytaj więcej