Strona główna | PrezentacjePFT Systems Polska Sp. z o.o.
PFT Systems Polska Sp. z o.o.

Adres: ul. Poloneza 93
Warszawa
woj. mazowieckie
Email: pft@pft.pl
WWW: http://www.pft.eu
Telefon: (22) 644 88 26
Fax: (22) 644 08 14
Produkty Opis Liczba wyświetleń: 4143
Kto sobie chce coś zafundować i szuka jakości, jest skłonny, na towar dobrej marki z pieczęcią pochodzenia "Mady in Germany" trochę więcej wydać.

Także i za granicą cieszą się niemieckie produkty wspaniałym uznaniem. To ma duże znaczenie na amerykańskim rynku i również dla dążącej ludności Chin jak i dla europejskich sąsiadów.

Dookoła globusa są Niemcy sławne z ostrych noży, somochodów i pralek. Ozdabia te produkty pieczęć "Made in Germany", kojorzą obcokrajowcy to automatycznie jakość i sprawność.

Przy tym są to dość staromodne wartoście, którym obcokrajowcy w niemickich produktach ufają. Na całym świecie mają one opinie niezawodną, solidną i technicznie doskonałą.

Niemieckie produkty muszą coraz więcej zyskać popularność przeciw taniej i technicznie coraz lepszej konkurencji. Przy tej sytuacji konkurencyjnej oznacza ta pozytywna ocena "Made in Germany" wyraźną zaletę konkurencyjną.

Dla frankońskiego producenta maszyn budowlanych Knauf PFT GmbH & Co. KG, który od dziesięciolat na całym świecie działa, jest to dokładnie też ten powód, aby dalej inwestować w zakład w Iphofen. Chociaż te przedsiębiorstwo od dawna mogłoby dużo produktów na całym świecie o wiele taniej produkować niż w miejscowości rodzinnej, kierownictwo tego nie chce.

Dr. York Falkenberg, prezes Knauf PFT widzi wielką zalete produkcji w Niemczech w tym: "Kontrolujemy produkcje od pomysłu do wykończenia i w ten sposób możemy gwarantować dotrzymanie wszystkich standardów jakości!"

"Nasze PFT maszyny do techniki tynkarskiej i tłoczącej są symbolem dla szybkiej nowoczesnej budowy z przyszłością - umanitarna, oszczędzająca sił, racjonalna, cicha, wolna od odpadów i przyjazna dla środowiska. Dzięki zaawansowanej technice, ekonomicznej metody pracy i najwyższej jakości "Made in Germany" znajduje się system PFT w permanentnym dalszym wynalezieniu i modyfikacji. Istotnym celem PFT jest: ciągły i bezawaryjny przepływ materiałów na wszystkich budowach na całym świecie."

PFT - Wynalazca maszyonwej jednowarstwowj technik tynkarskiej

Rozwój nauki i techniki spowodował daleko idące zmiany we wszystkich dziedzinach życia. Znacznym zmianom uległy również metody przygotowywania i stosowania zaprawy. Najczęściej stosowanym narzędziem pracy stała się obecnie maszyna.

Zadaniem, jakie stawia sobie Knauf PFT GmbH & Co. KG, jest jak najdalej idące wykorzystywanie osiągnięć naukowo-badawczych podczas projektowania i produkcji urządzeń najwyższej jakości. Stosownie do tego myśl przewodnia działań PFT brzmi:

DBAMY O PŁYNNOŚĆ PRACY

Wynalazcy techniki maszynowego nakładania tynku gipsowego: dr Alfons Knauf i Karl Knauf, stworzyli w latach 70-tych podwaliny obecnej znaczącej pozycji firmy PFT. W roku 1972 utworzono dynamiczne i osiągające znaczne sukcesy przedsiębiorstwo PFT, którego obecna siedziba mieści się miejscowości Iphofen pod Würzburgiem.

Stabilność w zakresie utrzymania wiodącej pozycji rynkowej naszego przedsiębiorstwa opiera się na konsekwentnym pozyskiwaniu, starannym szkoleniu oraz bieżącym doskonaleniu zawodowym kadry dynamicznych handlowców, dysponujących fachowym przygotowaniem, w połączeniu z serwisem, którego struktura dostosowana jest do siedzib użytkowników naszych urządzeń i to zarówno w skali krajowej jak i międzynarodowej. Sprawowanie możliwie najlepszej opieki nad naszymi Klientami stanowi najistotniejszy punkt partnerskiej strategii dystrybucyjnej PFT.

Klient PFT który zamierza dotrzeć do fachowego partnera handlowego PFT, z reguły nie jest narażony na długie przejazdy, bowiem gęstość sieci serwisowej PFT jest wśród firm tej branży po prostu wzorowa, i stanowi przykład godny naśladowania. 150 punktów sprzedaży i serwisu oraz zespół pracowników terenowych, odpowiednio motywowanych do pracy, troszczy się o zapewnienie naszym Klientom sukcesu i pomyślnego rozwoju - jest to najważniejszy cel, jaki stawia sobie firma PFT.

PFT należy do niezwykle aktywnej czołówki branży budowlanej również w skali międzynarodowej. Frankońskie przedsiębiorstwo eksportuje swe wysokiej jakości produkty do przeszło 40 krajów świata. Fachowa opieka sprawowana nad Klientem pozostaje w centrum uwagi PFT również w najbardziej oddalonych rejonach świata: dystrybucja naszych urządzeń odbywa się zarówno za pośrednictwem autoryzowanych partnerów handlowych PFT, działających w dziedzinie maszyn budowlanych, jak również własnych oddziałów PFT.

PFT stanowi także symbol nowoczesnego, przyszłościowego placu budowy, na którym praca przebiega w szybkim tempie, na którym szanuje się pracownika, oszczędzając jego siły fizyczne, zapewniając racjonalny przebieg pracy, bez zbędnego hałasu, bez tworzenia odpadów i zanieczyszczeń, w sposób zdecydowanie przyjazny dla środowiska. Dzięki starannie wypracowywanym rozwiązaniom technicznym, efektywnym formom pracy i wiodącej jakości: "Made in Germany", system PFT znajduje się stale w fazie rozwoju i doskonalenia. Wytyczonym celem jest zapewnienie jeszcze bardziej nieprzerwanego, płynnego i pozbawionego zakłóceń tłoczenia i przenoszenia materiałów na wszystkich placach budowy.

Wydajność i wiedza fachowa spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony naszych Klientów. Akceptacja ze strony naszych odbiorców motywuje nas stale do tego, abyśmy i w przyszłości z równym zapałem "dbali o płynność pracy".

TEMAT MIESIĄCA
Ocieplenie poddasza - jak aplikować granulat skalny? Poradnik dla wykonawcy

Granulat z wełny skalnej to nowość na rynku izolacji poddaszy, który stanowi atrakcyjną alternatywę dla izolacji natryskowych. Jego aplikacja jest niezwykle prosta, szybka i bezpieczna - 100m2 pomieszczenia można ocieplić już w 1 dzień, bez względu na porę roku oraz bez konieczności długiego wietrzenia i demontażu istniejącej zabudowy. W jaki sposób należy wykonywać aplikację takiego ocieplenia? Czytaj więcej