Strona główna | ProduktyKolory jesiennej aury w kolekcji farb Śnieżka "Barwy natury"

Kolory jesiennej aury w kolekcji farb Śnieżka "Barwy natury"

Polska jesień emanuje całą feerią kolorów, wywołujących nostalgię, radość, ciepło, a nawet poczucie bezpieczeństwa. Barwy natury niosą za sobą różnorodne emocje i mogą dostarczać inspiracji przy aranżacji wnętrz. Kolory jesiennej aury zostały zebrane w kolekcji farb Śnieżka "Barwy natury".

Jesień to czas nostalgii, ale kiedy tylko zaświeci słońce, w jego promieniach zaczyna się wygrzewać każdy kolor. Podczas jesiennego spaceru nikt nie przejdzie obojętnie obok żołędzi dojrzewających na tle złocących się i skrzących liści.


Każdy z nich ma inny odcień, im bliżej słońca, tym bardziej opalony. Warto zainspirować się bogatymi kolorami żołędzi i uwiecznić je w kolorze ścian. Farba Śnieżka "Barwy natury" w odcieniu "Pachnący Cynamon" ociepli wnętrze, skłaniając nas do otwartości. Taki brąz jest przyjemny, przytulny, kojarzący się z kubkiem gorącego kakao w chłodny wieczór.

Wrzosowisko to jeden z najpiękniejszych widoków w jesiennych górach. Połacie delikatnego fioletu na zawsze pozostają w pamięci, jako bajkowy dywan.


W Twoim domu kolor "Jesienne Wrzosowisko" może ozdobić salon, wspomagając pracę umysłu. Jasne powierzchnie poprawią humor, gdy na zewnątrz dość wcześnie zapada zmrok, a także zmotywują do pracy intelektualnej pomimo jesiennej chandry.

Niektóre odmiany śliwek dojrzewają właśnie jesienią, wybarwiając się na kolor różowo - fioletowy. Głębia ich barwy zachwyca, idealnie komponując się z porannym światłem.


We wnętrzach możemy to podkreślić zestawiając kolor "Wrzosowa Dolina" z barwą "Lilia Wodna" - pierwszy zniweluje napięcie, wprowadzając odrobinę balansu, drugi zaś wprawi w dobry nastrój i pomoże nam się zrelaksować.

Jesienią zmieniają się również soczyste, nasycone zielenie traw, zdając się przywdziewać bardziej zgaszone barwy. Południowe wiatry mieszają je z nutką żółtego, czyniąc trawnik idealnym tłem, podkreślającym brązową paletę kasztanów, spadających z drzew.


Zestawienie "Pachnącego Cynamonu" i "Wiatru Południa" w pokojach należy do najmodniejszych o tej porze roku. Te kolory wprowadzają spokój i stają się źródłem odprężenia.

Jesień zdaje się także wprowadzać rewolucję w letnich kolorach - przyciemnia, rozjaśnia, gasi, a nawet całkowicie zmienia barwy natury. Nadchodząca pora roku zachwyca bogatą paletą odcieni, w szczególności barwy zielonej: złocące się, ale jeszcze zielone trawy, przebierające się jak kameleon liście drzew, czy soczyste winogrona w odcieniu zielonej herbaty,  dojrzewające na południowych stokach winnic.


Połączenie we wnętrzu "Wiatru Południa" z "Zieloną Herbatą" napełni nasz dom optymizmem, radością, a jednocześnie spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat kolekcji "Barw Natury" można znaleźć na stronie internetowej: www.barwy-natury.com.pl

Źródło i zdjęcia: Śnieżka


CZYTAJ WIĘCEJ

Śnieżka Modern White - biel dla wymagających
Biostatyczna farba Śnieżka Kuchnia-łazienka BAZA
Śnieżka Supermal Emalia Akrylowa
Odświeżona paleta farb Śnieżka Barwy Natury
Farba Śnieżka Extra Fasadowa - trwała i estetyczna elewacja
Farba akrylowa do ścian i sufitów Śnieżka Zacieki-plamy
FFiL Śnieżka SA radzi: jak usunąć grzyb ze ścian?
Śnieżka Max Latex - nowa farba lateksowa do wnętrz
Śnieżka podaje wyniki finansowe za trzy kwartały 2013 r.
Śnieżka SA: wybór kolorystki wnętrza ma znaczenie dla naszego samopoczucia
Barwy na dobre samopoczucie. Kolorystyczne motywy na jesienny spadek nastroju
Nowe opakowania farb z palety Śnieżka Barwy Natury



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej