Strona główna | Współpraca

Współpraca

Redakcja portalu tynki.info.pl serdecznie zaprasza do współpracy.

Wszelkie informacje prasowe należy kierować na e-mail redakcja@tynki.info.pl

Portal 4budowlani.pl jest prężnie rozwijającym się medium na rynku budowlanym. Codziennie informujemy o wydarzeniach spotkaniach i sympozjach z branży budowlanej. Portal jest podzielony na działy, w których każdy znajdzie sobie coś ciekawego dla siebie. W aktualnościach - artykuły z branży, nowości, relacje z targów. Kalendarium to dział z informacjami kiedy i gdzie odbędą się targi budowlane, spotkania inżynierów, architektów. Media przedstawiają czasopisma, które każdy z nas powinien czytać. Wzory pism to pisma gotowe do pobrania za DARMO, m.in. umowy o prace budowlane, umowy finansowe, dzierżawy czy najmu. W dziale prawo budowlane są zawarte wszystkie rozporządzenia i ustawy jakie dotyczą branży budowlanej. Oprogramowanie dla firm to dział z programami dla architektów elektryków, inżynierów, projektantów. Nowością jest galeria foto, która umożliwia firmom jak i użytkownikom dodawanie albumów z swoimi pracami. Wejdź zobacz ocen. Masz firmę zapisz się do katalogu branżowego firm budowlanych.

Nowość! Powstał internetowy Serwis BDB - pierwszy w Polsce i Europie tak specjalistyczne narzędzie świadczące doradztwo techniczne w budownictwie. Przeznaczony jest dla: architektów, projektantów branżowych, kierowników budów, wykonawców i firm budowlanych, inwestorów i developerów, producentów materiałów budowlanych i ich przedstawicieli technicznych, użytkowników i zarządców nieruchomości, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, inspektorów nadzoru, biur obslugi inwestycji, rzeczoznawców, studentów, nauczycieli i uczniów szkół średnich i zawodowych. Mnogość wyjaśnień, opisów, podpowiedzi oraz slownik pojęć technicznych pozwala także korzysta budującym i remontującym we własnym zakresie. Serwis BDB spełnia powszechne oczekiwanie potrzebujących doradztwa: wielowariantowy dobór produktów i technologii budowlanych. Użytkownicy Serwisu BDB mogą przesylać zapytania dotyczące własnych problemów spotykanych zarówno przy projektowaniu, jak i wykonawstwie i uzyskiwać na nie imienne odpowiedzi specjalistów.

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań jest jedyną w Polsce organizacją , która reprezentuje interesy gospodarcze branży rusztowaniowej. Do najważniejszych zadań Izby należy; aktywne uczestniczenie w procesie legislacyjnym w obszarze dotyczącym rusztowań, krzewienie wiedzy w zakresie prawidłowej budowy i eksploatacji rusztowań, sukcesywne podnoszenie rangi zawodu montażysty rusztowań oraz podejmowanie wszelkich starań w celu poprawy statystyk wypadkowość w tym sektorze gospodarki , tak aby z roku na rok malała. Izba na dzień dzisiejszy liczy 115 członków. Członkami Izby są:
  • producenci rusztowań,
  • firmy świadczące usługi budowy, wynajmu i sprzedaży rusztowań,
  • kooperanci,
  • firmy budowlane,
  • prasa branżowa

Główną funkcjonalnością portalu PANORAMA NIERUCHOMOŚCI jest możliwość przeglądania i dodawania bezpłatnych ogłoszeń z zakresu sprzedaży, wynajmu, kupna i najmu nieruchomości w całym kraju. Poza wspomnianą możliwością bezpłatnego dodawania i wyszukiwania ogłoszeń, warto zwrócić uwagę na na ciekawe artykuły z branży budownictwa i pokrewnych, na forum można podyskutować na temat zarówno utrzymania jak i budowy nieruchomości. Przedsiębiorcy znajdą tutaj także coś dla siebie - bezpłatny katalog firm pozwoli pozyskać nowych klientów.

BUDOWNICTWO.BIA.PL to profesjonalna strona zawierająca wszystkie informacje, które mogą być użyteczne dla firm działających w branży budowlanej. Można tu znaleźć nie tylko wiadomości dotyczące budownictwa i architektury, ale też mnóstwo aktualnych ofert firm budowlanych oraz rozbudowane forum z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi działalności w branży. BUDOWNICTWO.BIA.PL – to specjalistyczne narzędzie, które pomoże w rozwoju Twojej firmy!

Serwis www.remontuj.pl to jeden z najstarszych i największych w Polsce portali specjalizujących się w pośrednictwie usług remontowo-wykończeniowych. Serwis www.remontuj.pl jest miejscem, gdzie można znaleźć fachową ekipę do prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych. Obecnie w portalu www.remontuj.pl jest zarejestrowanych ponad 6 000 firm budowlanych z całej Polski.

 

Portal www.remontuj.pl pomaga również w znalezieniu pracy dla firm budowlanych – codziennie pojawiają się nowe oferty pracy z branży budowlanej.


Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem.  Serwis jest całkowicie bezpłatnyTEMAT MIESIĄCA
Dobry materiał izolacyjny? 5 pytań, na które wykonawca musi znać odpowiedź

Remont starego domu czy budowa nowego - w obu przypadkach niezbędna jest kompleksowa termomodernizacja. Wykonawca musi wówczas podjąć kilka kluczowych decyzji. Jaki materiał wybrać do ocieplenia? Kiedy przeprowadzić prace? Na co zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy, które rozwiązania są najlepsze. Czytaj więcej