Strona główna | ProduktyNowe barwy Śnieżki Extra Fasadowej

Nowe barwy Śnieżki Extra Fasadowej

Obecny sezon budowlany wciąż trwa, jednak producenci z branży myślą o nadchodzącym roku. Inwestorzy już dziś mogą skorzystać z odświeżonej palety kolorystycznej farby Śnieżka Extra Fasadowa, która obejmuje teraz 31 kolorów.

Malowanie to dobry sposób zarówno na barwną aranżację ścian zewnętrznych nowego budynku, jak i odnowienie już istniejącej elewacji. Naszym sojusznikiem w przeprowadzaniu prac malarskich jest wysokiej jakości farba, która zapewnia nie tylko szeroką gamę kolorów, lecz także ich trwałość oraz łatwość aplikacji. Takimi właściwościami charakteryzuje się Śnieżka Extra Fasadowa, dostępna teraz w nowej kolekcji, dzięki czemu wybór kolorystyki fasady budynku jest jeszcze bogatszy.

Kolekcja 2017 Śnieżki Extra Fasadowej obejmuje 31 kolorów. Do wyboru jest 9 nowych barw, w tym 3 mahoniowe, 3 czekoladowe, 2 zielone oraz szara. Wprowadzenie na rynek odświeżonej palety kolorystycznej daje inwestorom większe pole manewru i możliwość dopasowania wyglądu elewacji do ich oczekiwań, a także aktualnych trendów.

Z wykorzystaniem Śnieżki Extra Fasadowej można pomalować nie tylko elewacje i fasady domów, lecz także elewacje budynków gospodarczych, elementy betonowej architektury ogrodowej, betonowe ogrodzenia oraz ściany wewnątrz pomieszczeń. Farba zapewnia trwałość kolorów, odporność na szorowanie, oddychanie ścian i ich doskonałe krycie. Zastosowana w produkcie technologia Complete Weather Protection to natomiast kompletna i długotrwała ochrona przed zmiennymi warunkami pogodowymi.

Źródło i zdjęcie: Śnieżka

CZYTAJ WIĘCEJ

Śnieżka: Jak urządzić małe mieszkanie?



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej