Strona główna | ProduktyPoliuretanowy klej do styropianu Styrafix B

Poliuretanowy klej do styropianu Styrafix B

Prace budowlane można przyspieszyć. W jaki sposób? Używając produktów łatwych w aplikacji. Jednym z nich jest nowy produkt marki Arsanit - poliuretanowy klej w tubie.

STYRAFIX B, nowość marki ARSANIT, to niskoprężny jednokomponentowy klej poliuretanowy PPU-2 służący do mocowania płyt styropianowych w systemach ociepleń ETICS. Znajduje również zastosowanie w izolacji fundamentów płytami XPS i EPS. Użycie aplikatora pistoletowego umożliwia nam dokładne naniesienie produktu nawet w trudnodostępnych miejscach. Klej jest wyjątkowo niskoprężny, co pozwala na komfortowy montaż ale i korektę ustawienia płyt po przyklejeniu do ściany.

STYRAFIX B można stosować w bardzo wymagających warunkach atmosferycznych: od -5 do +30 stopni Celsjusza. Charakteryzuje się wysoką wydajnością (do 12m2) oraz doskonałą przyczepnością do podłoży: betonowych, ceramicznych, drewnianych i PVC oraz wszelkiego rodzaju styropianów i tynków. Już po 2 godzinach od nałożenia kleju można przystępować do dalszych prac budowlanych.

Charakterystyka produktu:
  • Wydajność: do 12m2 (XPS) do 8m2 (ETICS)
  • Temperatura pracy (podłoża i powietrza): od -5°C do +30 °C
  • Czas kołkowania: ok. 2 h
  • Cena wg producenta: 35,06 zł brutto / opakowanie
Źródło i zdjęcie: Arsanit

CZYTAJ WIĘCEJ

ST 30 - zaprawa klejąca do przyklejania płyt styropianowych
Klej do systemów ociepleń - Therma+ TH-03
Piana do przyklejania styropianu
Klej do styropianu
Wodoodporny klej do styropianu
Kleje do ociepleń przebadane
Styrafix G - poliuretanowy klej do styropianu grafitowego



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej