Strona główna | ProduktyPremium Perfekt - farba do malowania ścian i sufitów

Premium Perfekt - farba do malowania ścian i sufitów

Firma Skała Tychy wprowadziła do swojej oferty nową, białą, dyspersyjną farbę do pierwotnego i renowacyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń Premium Perfekt.

Farba PREMIUM Perfekt jest wodorozcieńczalna, matowa, przyjazna dla środowiska, o słabym neutralnym zapachu. Posiada bardzo dużą siłę krycia, co w większości przypadków umożliwia położenie tylko jednej warstwy. Zawiera wysokiej jakości biel tytanową, gwarantującą naturalny i przyjemny odcień bieli. Farba, dzięki wykonaniu w technologii "niekapiącej" i opóźnionym czasie wiązania, charakteryzuję się znikomym efektem "chlapnia" podczas malowania, a ewentualne zanieczyszczenia są łatwo usuwalne po jej wyschnięciu.

Dostępna w kolorze białym. Farba jest łatwa w użyciu, lekko wypełniająca, wydajna, nie żółknąca. Odporna na zmywanie na mokro (Rodzaj II wg PN-C-81914:2002). Nie zawiera rozpuszczalników (koalescentów).

Farba PREMIUM Perfekt stosowana jest do malowania wszelkich typowych podłoży mineralnych (tj.: beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne, wapienne i gipsowe oraz płyty gipsowo-kartonowe), jak i pokrytych dobrze związaną powłoką, wyprawą na bazie tworzyw sztucznych.

Szczególnie polecana do pierwotnego i renowacyjnego malowania ścian i sufitów w pomieszczeniach "suchych", jak np.: salon, sypialnia, przedpokój oraz pomieszczenia biurowe i sale konferencyjne.

Obszarami stosowania farby PREMIUM Perfekt są: szpitale, domy spokojnej starości, sklepy, hotele, restauracje, biura, szkoły, przedszkola, gabinety lekarskie, urzędy oraz pomieszczenia mieszkalne.

Źródło i zdjęcie: Skała Tychy

CZYTAJ WIĘCEJ

Technologia Skała S Renovadex - nowa jakość renowacji budynków ocieplonych
Tynk silikatowo-silikonowy Skała SiSi
Malatex - biała farba do malowania ścian i sufitów firmy Skała Tychy



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej