Strona główna | ProduktyPromaStone - cienkowarstwowa mozaikowa masa dekoracyjna

PromaStone - cienkowarstwowa mozaikowa masa dekoracyjna

PromaStone to gotowa do użycia zaprawa o konsystencji ziarniastej pasty, na spoiwie z wodnych dyspersji żywic akrylowych, zawierająca kwarcowe i marmurowe kruszywa naturalne lub barwione oraz dodatki ulepszające.

Przeznaczenie
:

Produkt przeznaczony do wykonywania dekoracyjnych wypraw na powierzchniach ściennych i sufitowych wewnątrz i na zewnątrz budynków, miejscowo także na systemach ociepleń ze styropianem; Szczególnie zalecany do nakładania w obszarze cokołów.

Właściwości cienkowarstwowej masy mozaikowej PromaStone:
  • Odporna na wpływy atmosferyczne, mrozoodporna, paroprzepuszczalna;
  • O dużej wytrzymałości mechanicznej, przyczepności, odporności na uszkodzenia i powstawanie rys, tworząca po stwardnieniu jednolitą chropowatą powierzchnię o wyglądzie naśladującym kamień;
  • Szczególnie łatwa w nanoszeniu i tworzeniu struktury, o długim czasie otwartym, braku tendencji do spływania.
Kolory:
  • Wg wzornika własnego oraz innych firmowych kolekcji kolorystycznych przeznaczonych dla tynków mozaikowych.
  • Przy niestandardowym uziarnieniu, metalicznych kolorach, wzorach i dodatkach obowiązują ceny ustalane indywidualnie (np: kolor D36 - srebrny).
SilverStone & GoldStone:

Kolekcja brokatowych dodatków do tynków mozaikowych, kierowana do Inwestorów chcących wyróżnić wybrane elementy architektury wewnętrznej i zewnętrznej budynku. Dodatki w postaci różnokolorowych brokatów, dodawane w trakcie produkcji tynku mozaikowego Proma®Stone. Brokaty mogą być wykorzystywane we wszystkich granulacjach oraz kolorach dostępnych w ofercie Proma®Stone.

Źródło i zdjęcie: www.zpb-maciejewski.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Proma UniSilon - cienkowarstwowy tynk silikonowy
Środki grzybo- i glonobójcze marki Proma



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej