Strona główna | RynekROCKWOOL liderem w systemach dociepleń

ROCKWOOL liderem w systemach dociepleń

ROCKWOOL Polska został wybrany Konsumenckim Liderem Jakości w kategorii systemów dociepleń. Wyłoniony na podstawie badań reprezentatywnej grupy ponad 4300 respondentów, ROCKWOOL zajął pierwsze miejsce pod względem jakości i ceny produktów.


Celem programu, prowadzonego przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku dziennika Gazety Prawnej, jest wyłonienie najlepszych marek i firm na polskim rynku. W ramach prowadzonych w sierpniu i wrześniu badań kwestionariuszowych, badań tete-a-tete z wybranymi konsumentami, ankiet elektronicznych i ankiet pilotowanych, respondenci odpowiadali na pytania dotyczące jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. Respondenci wymieniali w odpowiedziach argumenty przemawiające za produktami ROCKWOOL, m.in. właściwości akustyczne i izolacyjne, dostępność produktu czy zachowanie odpowiednich parametrów.

"Cieszy nas niezmiernie otrzymanie tytułu Konsumenckiego Lidera Jakości, szczególnie w kategorii Systemy dociepleń. Potwierdza to że nasze produkty, w tym ostatnio wprowadzone systemy ECOROCK FF i ECOROCK FG, cieszą się uznaniem klientów" - komentuje Łukasz Glapa, dyrektor marketingu ROCKWOOL Polska.

Badanie ukazało również obraz skojarzeń zarówno z marką ROCKWOOL jak i jej produktami. Respondenci jednoznacznie kojarzą ocieplenie ze skalnej wełny mineralnej jako to, które zapewnia ciepło i ciszę, będąc jednocześnie produktem o wysokiej jakości.

Źródło i zdjęcie: ROCKWOOL


CZYTAJ WIĘCEJ

Rockwool organizuje konkurs dla architektów i projektantów
Termomodernizacja budynku, czyli niższe koszty ogrzewania
Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL RoadShow 2013
Akcja Kooperacja ROCKWOOL
ROCKWOOL ECOROCK FF - systemowo o ciepłych fasadach
Trwa kampania "Szóste paliwo"
20 lat produkcji ROCKWOOL w Polsce
Statuetka Budowlanej Marki Roku 2013 dla ROCKWOOL



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej