Strona główna | ProduktyTikkurila Optiva White: piękno tkwi w prostocie

Tikkurila Optiva White: piękno tkwi w prostocie

Decydując się na ciekawe i nowoczesne aranżacje wnętrz niekoniecznie trzeba sięgać po intensywne kolory. Czasami najpiękniejsze efekty osiąga się wykorzystując proste rozwiązania. Dzięki 19 unikatowym odcieniom złamanej bieli farb z linii Tikkurila Optiva White, każdy miłośnik ponadczasowych i przestronnych wnętrz znajdzie coś dla siebie.

Pomieszczenia urządzone w delikatnych tonacjach bieli dają ogromne pole do popisu fanom dekoracji. Stonowany kolor w zestawieniu z ciemnymi dodatkami nada wnętrzu świeżości i klasy. Nawet pozornie zwykły, czarny zegar, na jasnym tle będzie stanowił wyrazisty akcent we wnętrzu. Sypialnię, w której królują białe ściany, warto jest także ozdobić zielenią roślin. Dzięki takiej kompozycji stworzymy klimat relaksującej oazy spokoju.

Zwolennikom klasycznych i tradycyjnych rozwiązań spodoba się gustowne połączenie bieli z drewnianymi meblami. Subtelny, marmurowy odcień Marble z kolekcji Tikkurila Optiva White będzie stanowił eleganckie tło dla mebli, jednocześnie uwydatniając naturalne piękno drewna. Delikatne akcenty w postaci ozdobnych figurek i wazonów sprawią, że całość będzie ze sobą idealnie współgrać.

Nie masz pewności, czy kolorowe i wzorzyste dodatki będą pasować do nowoczesnego salonu? Niepotrzebnie! Zaletą białych tonacji jest to, że tworzą idealną scenerią praktycznie dla każdej barwy i wzoru. Już nie trzeba się zastanawiać, czy gadżet, który skradł nasze serce w sklepie, będzie pasował w domowej aranżacji. W takim otoczeniu każda ozdoba może być doskonałym akcentem w wystroju wnętrza.

Źródło: Tikkurila

CZYTAJ WIĘCEJ

Domowe biuro wykończone produktami marki Tikkurila



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej