Strona główna | AktualnościBeckers: i wszystko jasne!

Beckers: i wszystko jasne!

Wnętrzarskie trendy ulegają różnym zmianom, ale w wielu mieszkaniach niezmiennie królują ściany utrzymane w jasnych barwach - bieli, delikatnych szarościach czy beżach. Nic dziwnego - zastosowanie takiej kolorystyki w domowej aranżacji niesie ze sobą wiele korzyści estetycznych i użytkowych.

Jedną z głównych zalet związanych z utrzymaniem aranżacji w jasnej kolorystyce jest niewątpliwie fakt, że pozwala to optycznie powiększyć daną przestrzeń. Ściany w delikatnych odcieniach, takich jak np. szarość Neutral z palety Beckers Designer Colour, odbijają więcej promieni słonecznych i sprawiają, że granice pomiędzy poszczególnymi płaszczyznami, np. ścianą i sufitem, stają się mniej widoczne. Dzięki temu pomieszczenia wydają się bardziej przestronne, co jest szczególnie przydatne w niedużych mieszkaniach.


Delikatny luz

Wiele osób najbardziej komfortowo czuje się właśnie w jasnych wnętrzach. Ma to związek nie tylko z indywidualnymi upodobaniami, ale także z tzw. psychologią kolorów. Zastosowanie w wystroju mało nasyconych, pastelowych tonów, takich jak np. Oat Cake z linii Beckers Designer Kitchen & Bathroom, pozwala łatwiej się zrelaksować i poczuć swobodnie. W mniej nasłonecznionych mieszkaniach jasne ściany naturalnie doświetlają wnętrze, sprzyjając dobremu samopoczuciu domowników.


Wszystko pasuje

Ogromną zaletą jasnych barw jest to, że pasują praktycznie do wszystkiego. Takie ściany stanowią wdzięczne tło dla wszelkich wnętrzarskich eksperymentów. Uwydatnią wyraziste, kontrastowe akcenty, ale też subtelnie i elegancko podkreślą urok delikatnych dodatków. Pomieszczenia pomalowane na jasne kolory, np. Silver Pearl, bardzo dobrze wyglądają w towarzystwie wszelkiej roślinności.

Źródło i zdjęcie: Beckers

CZYTAJ WIĘCEJ

Rodzina farb Beckers Designer w nowej odsłonie



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej