Strona główna | AktualnościBy niemożliwe stało się możliwe - KOMPOZYT-EXPO(R) 2015

By niemożliwe stało się możliwe - KOMPOZYT-EXPO(R) 2015

Skok z pogranicza kosmosu, do którego wynosi nas ultralekka kapsuła, opływanie świata dookoła, dzięki ekonomicznym łodziom, pokonywanie niewyobrażalnych odległości samolotami, turystyczne łodzie podwodne, spadochrony, kamizelki kuloodporne, odnawialne źródła energii. Tworzenie przedmiotów, których nie da się zniszczyć - wręcz nieśmiertelnych. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie materiały kompozytowe - przyszłość w rękach najbardziej innowacyjnych konstruktorów. Jesienią w EXPO Kraków odbędzie się 6. edycja Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® [25-26 listopada 2015 r.].

Najważniejsze dwa dni w roku

Krakowskie Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne takie wydarzenie w naszym kraju. Dla branży materiałów kompozytowych od kilku lat to obowiązkowy punkt w biznesowym kalendarzu. Czołowe firmy z Polski i zagranicy kolejny raz przyjadą do stolicy Małopolski, by zaprezentować najnowsze osiągnięcia - technologie, produkty, usługi. Kontakty biznesowe, wymiana wiedzy i doświadczeń, wykłady ekspertów, prezentacje oraz niezwykłe wydarzenia towarzyszące.

Dzięki współpracy z uznanymi na całym świecie naukowcami z polskich uczelni technicznych oraz reprezentantami biznesu Targi KOMOPOZYT-EXPO® co roku kreują trendy w branży, poszerzając swój program o nowe dziedziny. Rosnąca liczba wystawców z zagranicy na KOMPOZYT-EXPO® pozwala skupić w sercu Europy nowości z różnych zakątków świata, czyniąc Kraków polską stolicą światowych trendów kompozytowych.

Więcej informacji na stronie www.kompozyty.krakow.pl


 

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej