Strona główna | AktualnościDiament Forbesa 2017 dla Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA

Diament Forbesa 2017 dla Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA została wyróżniona przez miesięcznik "Forbes" jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Śnieżka otrzymała tytuł Diamentu Forbesa 2017 zajmując 4. miejsce w kategorii firm dużych w województwie podkarpackim.

Diamenty Forbesa są zestawieniem przedsiębiorstw w Polsce, które w przeciągu ostatnich trzech lat najszybciej zwiększyły swoją wartość. Lista jest opracowywana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw.

W tym roku na liście laureatów znalazło się łącznie 69 firm z województwa podkarpackiego. W zestawieniu regionalnym FFiL Śnieżka SA zajęła wysoką, 4. pozycję w kategorii firm dużych z przychodami powyżej 250 mln zł. Na liście ogólnopolskiej Spółka uplasowała się na 55. pozycji.

To już drugie w ostatnim czasie wyróżnienie przyznane Śnieżce przez to prestiżowe pismo. Pod koniec ub. roku Firma znalazła się także na "Liście 100 Największych Polskich Firm Prywatnych" magazynu "Forbes".


Uroczysta gala przekazania wyróżnień, które wręczono już po raz dziesiąty, odbyła się w czwartek, 9 marca 2017 roku w rzeszowskim hotelu Bristol. Nagrodę z rąk Romana Młodkowskiego - dyrektora zarządzającego segmentu biznes i finanse w Grupie Onet - Ringier Axel Springer Polska - odebrała Joanna Wróbel-Lipa, Wiceprezes Zarządu FFiL Śnieżka SA.

Źródło i zdjęcia: Śnieżka

CZYTAJ WIĘCEJ

Śnieżka po raz kolejny na "Liście 2000"
Śnieżka wśród najcenniejszych polskich marek według rankingu "Rzeczpospolitej"
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka przedstawiła wyniki za 2016 rok
Biel w pięciu odsłonach
Śnieżka zarekomendowała rekordową dywidendę
Śnieżka SA wśród 200 największych polskich firm



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej