Strona główna | AktualnościFarbe 2010

Farbe 2010

W dniach od 24 do 27 marca 2010 r. w Monachium miały miejsce Międzynarodowe Targi Farb, Elewacji, Ochrony Budynków, Tynków, Stiuku

Targi Farbe 2010 w Monachium
Fot. Messe München


W dniach od 24 do 27 marca 2010 r. w Monachium miały miejsce Międzynarodowe Targi Farb, Elewacji, Ochrony Budynków, Tynków, Stiuku oraz Montażu Budynków Na Sucho Farbe 2010. Impreza jest głównym wydarzeniem w branży farb, zdobienia i ochrony elewacji, prezentuje bowiem cały wachlarz różnorodnych ofert, nie pomijając absolutnie żadnego segmentu.

Targi odbywają się od 1972 roku, w cyklu trzyletnim. Od 1984 roku organizowane są na przemian w Monachium i w Kolonii. Oferta targów Farbe 2010 skierowana jest m.in. do: malarzy i lakierników, sztukatorów, tynkarzy, dekoratorów wnętrz, architektów, biur inwestycji budowlanych, deweloperów i inwestorów, administratorów obiektów mieszkalnych i biurowych, hurtowników i handlowców detalicznych, urzędników ochrony zabytków. Tematyka przewodnia targów to: farby, wykończenie budynków, elewacje, ochrona budynków, tynki, sztukaterie i budownictwo z prefabrykatów.

Targi Farbe to wiodące miejsce spotkań branży. Nie ma innej porównywalnej imprezy. Nigdzie indziej nie spotyka się tak wielu wystawców i odwiedzających, reprezentujących tak szerokie spektrum branż w zakresie wnętrz i elewacji. Firmy znajdą tu cenne inspiracje, które będą mogły zastosować na rynku. Prezentowane podczas targów Farbe innowacyjne rozwiązania i technologie wyznaczają od lat kierunek rozwoju całej branży.

W tegorocznych targach udział wzięło 442 wystawców. Targi odwiedziło 48 tys. gości.

Źródło: Tynki, nr 2 (7) 2010
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej