Strona główna | AktualnościGorące emocje w środku zimy - kolejny sukces Śnieżka Winter Cup

Gorące emocje w środku zimy - kolejny sukces Śnieżka Winter Cup

Mimo zimy, piłkarski plac gry w Dębicy rozgrzały pozytywne, sportowe emocje. Wszystko dzięki turniejowi Śnieżka Winter Cup, który w najnowszej odsłonie zgromadził ponad 700 młodych zawodników z 60 drużyn reprezentujących kilka województw. Zawody po raz kolejny wsparła Śnieżka.

Pasja, zaangażowanie, wola zwycięstwa, a jednocześnie gra fair play. To wszystko można było obserwować w ramach 11. już edycji Śnieżka Winter Cup. W zawodach wzięły udział dzieci z roczników 2006-2001, dla których była to niepowtarzalna okazja, by poczuć ducha sportowych zmagań. Przez 4 weekendy zawodnicy rozgrywali mecze w 6 grupach wiekowych. Turniej, organizowany przez LKS Igloopol Dębica przy wsparciu Śnieżki, zakończył się 13 stycznia 2018 br. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowy puchar, a każdy z zawodników - medal.

Rozgrywki z roku na rok przyciągają zainteresowanie młodych adeptów sztuki piłkarskiej. "Śnieżka Winter Cup promuje aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia, co w przypadku dzieci jest szczególnie istotne. Jeśli człowiek już w dzieciństwie poczuje, że sport sprawia mu radość, później będzie go z chęcią uprawiać. Najważniejsza jest przecież dobra zabawa i aktywne spędzanie czasu" - mówi Aleksandra Małozięć, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej FFiL Śnieżka SA.

Śnieżka Winter Cup wpisuje się w liczne inicjatywy społeczne na rzecz dzieci i młodzieży, które wspiera FFiL Śnieżka SA. Zakończona właśnie odsłona turnieju, podobnie jak do tej pory, rozgrywana była w hali MOSiR w Dębicy.

Źródło i zdjęcie: Śnieżka
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej