Strona główna | AktualnościKrasnal Dekoralek - nowy mieszkaniec Wrocławia

Krasnal Dekoralek - nowy mieszkaniec Wrocławia

To bardzo dobra wiadomość dla wrocławian. Kolejny krasnal postanowił osiedlić się w stolicy Dolnego Śląska, by pomagać i opiekować się Wielkimi Ludźmi. Na jakie wsparcie możemy liczyć ze strony nowego, małego mieszkańca?
Jedna z legend, opowiadająca o początkach osadnictwa tych przyjaznych istot mówi, że dawno temu, gdy Wrocław był jeszcze małym miasteczkiem, opiekuńcze krasnale pomagały miejscowym w prowadzeniu gospodarstw. Wspierali ludzi w pracach domowych, a ci w zamian zapewniali im dach nad głową i częstowali okruchami ze stołu. Szczęśliwie, symbioza tych małych oraz wielkich stworzeń przetrwała do dziś, dlatego też z radością witamy nowego przedstawiciela świata krasnali - Dekoralka.

Nie od dziś wiadomo, że tam gdzie mieszkają krasnoludki - panuje ład i porządek. Ich pomoc bywa niezbędna, a wysiłku jaki w nią wkładają trudno nie docenić. Nie inaczej było w przypadku Krasnala Dekoralka, który przyjął zaproszenie firmy PPG Deco Polska i za swój nowy dom wybrał siedzibę firmy przy ulicy Kwidzyńskiej. Powód przeprowadzki skrzata na wrocławskie Kowale nie jest przypadkowy. Krasnal stał się częścią załogi marki Dekoral dokładnie w 18. roku jej istnienia marki. Jak przystało na prawdziwego pomocnika-malarza, Dekoralek wyposażony został w puszkę farby, malarski wałek i drabinę, dzięki której dotrze w nawet najtrudniej dostępne miejsca, aby pomalować każdy kącik.

Serdecznie witamy Krasnala Dekoralka we Wrocławiu. Jesteśmy pewni, że okaże się pracowitym członkiem zespołu i pomoże załodze w codziennych wyzwaniach.

Źródło i zdjęcie: Dekoral
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej