Strona główna | AktualnościKreisel wyróżniony przez konsumentów

Kreisel wyróżniony przez konsumentów

Setną statuetkę i certyfikat „Najlepsze w Polsce” otrzymała firma Kreisel Technika Budowlana w plebiscycie organizowanym od 1992 roku.
Setną statuetkę i certyfikat „Najlepsze w Polsce” otrzymała firma Kreisel Technika Budowlana w plebiscycie organizowanym od 1992 roku. Tym razem konsumenci wyróżnili produkt tynk gipsowy maszynowy-lekki 651 l, który doskonale sprawdza się na rynku od blisko trzech lat. Konkurs „Najlepsze w Polsce” organizują: Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, Polska Głos Wielkopolski, TVP S.A. Oddział w Poznaniu i Radio Merkury. Celem plebiscytu jest wyróżnienie i promocja najlepszych produktów, które można nabyć w Polsce. Nagrodzony w tym roku tynk gipsowy 651 l firmy Kreisel (pod koniec maja otrzymał też Złoty Kask przyznawany przez Polską Izbę Przemysłowo-Handlową Budownictwa Oddział Wlkp.) cieszy się popularnością wśród tynkarzy. Jest bowiem łatwy w zastosowaniu. Zaprawa tynkarska po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę o bardzo wysokiej wydajności tynkowania, o ok. 30 proc większą od tradycyjnych tynków gipsowych. Produkt przeznaczony jest do jednowarstwowego maszynowego tynkowania ścian i stropów wewnętrznych na odpowiednio przygotowanych podłożach (wykonanych z betonu zwykłego i komórkowego, z cegieł i pustaków ceramicznych, z bloczków i cegieł wapienno-piaskowych). Cechuje się wysokimi parametrami technologicznymi oraz jakością. Produkt ten będzie produkowany głównie w nowo otwieranym, szóstym już, zakładzie firmy Kreisel w Ostrołęce.

Źródło: Tynki, nr 4 (9) 2010

CZYTAJ WIĘCEJ

Systemy ociepleń firmy Kreisel
System Turbo Grafit firmy Kreisel
Medal Europejski dla farby Nanotech
Nowa paleta kolorystyczna Mozatynku-S 051 firmy Kreisel



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej