Strona główna | AktualnościBeckers: kuchnie z wyczuciem smaku

Beckers: kuchnie z wyczuciem smaku

Tak jak przyprawy nadają wyjątkowy smak i aromat potrawom, tak odpowiednia aranżacja kuchennego wnętrza wpływa na jego niepowtarzalny klimat. Dzięki właściwie dobranym kolorom kuchnia stanie się miejscem, w którym z radością będziemy spędzać czas dokonując wielu kulinarnych odkryć.

Łączenie barw na talerzu to sposób na stworzenie kolorowego i apetycznego dania, które zachwyci wszystkich domowników. Pobudzeniu kulinarnej kreatywności sprzyjać będą odpowiednie zestawienia barw na kuchennych ścianach. Duet Comfort i Yellow Grapefruit z palety Beckers Designer Kitchen & Bathroom z pewnością stworzy przestrzeń zachęcającą do wspólnego przygotowywania potraw. Dzięki specjalistycznym farbom odpornym na wnikanie zabrudzeń, nie trzeba się martwić o osiadający na ścianach podczas gotowania tłuszcz, pryskający sos pomidorowy czy plamy z czekolady. Wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką i nadal można cieszyć się pięknymi kolorami.

Kuchnia w kolorze owoców leśnych to dobry pomysł na zatrzymanie letniego klimatu na dłużej. Takie wnętrze z pewnością przez cały rok inspirować będzie do przyrządzania pysznych i zdrowych koktajli. W tej roli idealnie spełni się odcień Lofty Violet z serii Beckers Designer Kitchen & Bathroom.

Kolor limonkowej zieleni to zastrzyk energii o poranku, który zadziała jak dobra kawa. Ten nasycony odcień sprawdzi się także jako antidotum na jesienno-zimową chandrę. W duecie ze złamaną bielą Comfort z palety Beckers Designer Kitchen & Bathroom rozświetli całe wnętrze i wprowadzi do pomieszczenia odrobinę słońca.

Źródło i zdjęcie: Beckers

CZYTAJ WIĘCEJ

Showroom Tikkurila i Beckers już otwarty
Pierwsze mieszkanie w kolorach Beckers
Beckers: wakacyjne wspomnienia uchwycone we wnętrzu



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej