Strona główna | AktualnościDekoral laureatem Superbrands 2020

Dekoral laureatem Superbrands 2020

Marka Dekoral ponownie została wyróżniona w prestiżowym rankingu Superbrands w kategorii "Farby i lakiery". Dzięki głosom konsumentów i ekspertów z dziedziny marketingu, znalazła się w elitarnym gronie najmocniejszych marek w Polsce.

Celem plebiscytu Superbrands jest wyróżnienie marek, które najlepiej odpowiadają na oczekiwania konsumentów. Tytuł przyznawany jest markom o polskim rodowodzie, które mają ugruntowaną pozycję i uznany wizerunek na krajowym rynku. Oba tytuły stanowią ważną informację dla konsumentów na temat jakości i zaufania, jakim cieszy się wyróżniony brand.

"To dla nas ogromne wyróżnienie, że znaleźliśmy się w czołówce tego prestiżowego plebiscytu. Ma ono dla nas szczególne znaczenie, ponieważ jego wyniki poparte są badaniami konsumentów. A to z myślą o nich dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i nieustannie je rozwijamy. Dodatkową nobilitacją jest także fakt, że w głosowaniu brali również udział niezależni eksperci z dziedziny marketingu i reklamy. Tytuł Superbrands 2020 to dodatkowa motywacja do dalszej pracy oraz kontynuowania przyjętej strategii dotyczącej umacniania naszej pozycji na rynku" - mówi Ewa Ostaszewska, Brand Manager Dekoral.

Badanie Superbrands stanowi największe badanie siły marki w Polsce. W tegorocznej 14. edycji o opinie zapytano ponad 10 tysięcy osób, a badanie objęło ponad 2000 marek konsumenckich. Kluczowym czynnikiem decydującym o przyznaniu wyróżnień był indeks siły marki, który wynikał z różnicy między wynikiem polecania, a odradzania danej marki. O przyznaniu tytułu Superbrands 2020 zdecydowały połączone wyniki niezależnego badania konsumenckiego oraz wyniki głosowania członków Rady Marek - specjalistów z obszaru marketingu, brandingu i PR.

Źródło i zdjęcie: Dekoral
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej