Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2017
Przed nami kolejna odsłona Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma, które odbędą się w Poznaniu w dniach 7 - 10 lutego 2017 r. Tradycyjnie już, Budma będzie miejscem spotkań, dyskusji i rozmów biznesowych dla czterech głównych grup profesjonalistów: handlowców, architektów, fachowców oraz inwestorów. Tym razem prezentujemy wybrane elementy z programu targów, skierowane do fachowców.
Strefa FachowcaNowością ma być specjalna strefa pokazowo-warsztatowa, gdzie każdy fachowiec będzie miał możliwość własnoręcznego wypróbowania i sprawdzenia zalet innowacyjnego sprzętu budowlanego, narzędzi i materiałów. Strefa ma na celu umożliwienie fachowcom nie tylko zdobycia informacji na temat najnowszych produktów prezentowanych podczas targów, ale przede wszystkim możliwość ich oceny w warunkach "roboczych". Strefa Fachowców zlokalizowana będzie w centralnym miejscu targów w pawilonie nr 4.
Monteriada
Z początkiem sierpnia ruszyła kontynuacja ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej "Dobry Montaż". Organizowana przez Związek POiD inicjatywa została wzbogacona o szereg nowych działań, jak m.in. klasy patronackie w szkołach zawodowych czy także certyfikowanie monterów. W ramach tej kampanii, podczas targów Budma, powstanie specjalna strefa, na której zobaczymy na żywo dobre praktyki montażu okien, drzwi, bram i osłon z wykorzystaniem nowoczesnych technik montażowych, mocowań oraz narzędzi. Do dyspozycji zwiedzających będą także specjaliści, którzy udzielą porad i odpowiedzą na wszelkie pytania.
Turbo Dekarz
Otwarte zawody dla dekarzy, cieśli i blacharzy. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń wiekowych czy umiejętnościowych, liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Na śmiałków czekać będą szybkie zadania zręcznościowe, umiejętnościowe, quizy z wiedzy dekarskiej, szybki montaż elementów dachowych, wbijanie gwoździ na czas oraz bicie rekordu Polski w montażu okna dachowego. Oczywiście przewidziano cenne nagrody! Podejmij wyzwanie, weź udział w zabawie - Turbo Dekarzem nie zostaje się co dzień!
Mistrzostwa, pokazy, warsztaty
Najwyższe umiejętności zaprezentują parkieciarze podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Parkieciarzy. Podczas targów Budma zobaczymy reprezentantów z m.in. Białorusi, Czech, Niemiec, Polski, Słowacji, Rosji oraz Ukrainy. Na fachowców czekać będą również warsztaty parkieciarskie, a chętni będą mogli przystąpić do egzaminu na Mistrza lub czeladnika. Mistrzowskie pokazy umiejętności, z wykorzystaniem różnych rodzajów wykładzin, czekają nas również podczas III Mistrzostw Polski Montażu Wykładzin. Również tutaj będzie można podnieść swoje kwalifikacje i kompetencje dzięki organizowanym warsztatom i szkoleniom.
Klub Premier Budma
Nowości to jeden z największych atutów targowych wydarzeń. Podczas Budmy w ofercie Wystawców możemy się naturalnie spodziewać ich nawet kilkaset, a dodatkowo w lutym będziemy mieli okazję zobaczyć absolutne premiery rynkowe, produkty, których nie będzie w sprzedaży aż do rozpoczęcia targów! Zatem to osoby, które zdecydują się przyjechać do Poznania zobaczą je jako pierwsze i też jako pierwsze będą mogły wprowadzić je do swojej oferty czy też zastosować w swojej pracy.
W grupie raźniej i taniej!
Dla wszystkich zainteresowanych przyjazdem na targi Budma organizator przygotował projekt "Przystanek Budma", dzięki któremu dojazd do stolicy Wielkopolski będzie dofinansowany. Trzeba natomiast spełnić kilka warunków. Przede wszystkim z dofinansowania przyjazdów grupowych skorzystać mogą profesjonaliści związani z branżą budowlaną, a grupa musi liczyć minimum 8 osób wraz z kierowcą. Dofinansowanie dotyczyć będzie przejazdu w "jedną stronę", a jako dodatkowy bonus cała grupa otrzyma bezpłatne wejściówki i możliwość wjazdu na tereny targowe. Szczegóły projektu "Przystanek Budma" znajdują się na stronie internetowej targów. Cały program targów dostępny będzie już wkrótce na stronie Budma.pl. Zapraszamy! Więcej informacji także na Facebooku - targi Budma.
Źródło: MTP
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz | > Zaloguj się |
ZOBACZ TAKŻE
B.M. Polska gościła dystrybutorów
Fasada roku 2008
Nowa fabryka firmy Kreisel
Przeprowadzka Knaufa
Nowa linia do produkcji skalnej wełny Rockwool
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej
RAPORTY I ZESTAWIENIA
Raport o budowie domów w Polsce. Jakie budują Polacy?
Wyniki najnowszego "Raportu o budowie domów w Polsce" przygotow...
Wykonywanie tynków specjalnych
Poradnik stanowi obudowę dydaktyczną programu jednostki moduł...
Raport specjalny: Ocieplenie domu
Zimowe miesiące to okres, w którym szczególnie docenimy dobrz...
Jakie są styropiany do ociepleń? Teoria, a praktyka
Wnikliwi inwestorzy często zadają pytanie, jaki styropian wybr...
Raport specjalny: Farby ścienne
Przemalowanie ścian na zupełnie nowy kolor to jeden z najprost...
Aktualna sytuacja i perspektywy branży budowlanej w Republice Kazachstanu
Opracowanie rynkowe sporządzone na zamówienie Wydziału Promoc...
Krucho z wiedzą wykonawców ociepleń o wymogach prawa budowlanego
Wyniki III fali badania TNS Pentor Poznań nt. rynku ociepleń w...
Więcej kleju w kleju? Negatywne wyniki. Nie tylko
7 próbek na 25 przebadanych klejów do styropianu nie spełnia ...
Jak brudzi się elewacja?
Materiałami najczęściej stosowanymi do wykonania wierzchniej ...
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Błędy w wykonawstwie prac ociepleniowych
Wskazówki dla wykonawców tynków maszynowych
Błędy wykonawcze tynków gipsowych
Tynki gipsowe - nowa jakość ścian i sufitów
Uwaga - czarny styropian!
Tynki maszynowe w okresie zimowym
Urządzenia do nakladania tynków
Szlachetna alternatywa
Nowoczesne tynkowanie
Wykonywanie tynków cienkowarstwowych
Ocieplanie wełną mineralną
Tynki cementowo-wapienne. Wykonanie i pielęgnacja
Ocieplanie ścian budynku z cegły
Usuwanie wykwitów solnych z elewacji
Przyczyny powstawania czarnych smug i przebarwień na powierzchni tynków gipsowych
Wysychanie tynków gipsowych
Inwazja kolorów
Błędy w ocieplaniu balkonów
Osuszanie z wilgoci technologicznej
Pielęgnacja i suszenie tynków gipsowych
JEGER - farby i efekty dekoracyjne do ścian
Eksploatacja maszyn tynkarskich
Polepszenie właściwości zapraw - recepty
Korozja biologiczna elewacji budynków
Tynki gliniane - trwałe i naturalne
Szkolenia dla branży tynkarskiej
Tynk dla wymagających inwestorów. Knauf MP 75L Diamant
Tapety z włókna szklanego
System urządzeń wspomagających pracę z płytami g-k
Idealnie gładka powierzchnia