Strona główna | AktualnościNowy portal www.e-gospodarkaodpadami.pl wystartował!

Nowy portal www.e-gospodarkaodpadami.pl wystartował!

Polskie Centrum Budownictwa Difin i Muller Sp. z o.o.  ma przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego nowego portalu www.e-gospodarkaodpadami.pl.
Kwartalnik NOWOCZESNA GOSPODARKA ODPADAMI to czasopismo, którego tematyka związana jest z gromadzeniem, przetwarzaniem i utylizacją odpadów. W publikacji nacisk kładziemy na urządzenia techniczne, maszyny, sprzęt, programy komputerowe, lecz nie stronimy od zagadnień prawnych, organizacyjnych czy logistycznych. Zamieszczamy opisy maszyn oraz reportaże ze składowisk.

Wierzymy, że zyskamy uznanie w Państwa oczach oraz że nasze najnowsze wydawnictwo zdobędzie podobną pozycję rynkową, co pozostałe fachowe czasopisma wydawane przez nas. Wspominając o innych magazynach chcemy pokazać, że znamy się na tym, co robimy, umiemy dotrzeć do odbiorców i że warto nam zaufać oraz współpracować z nami. Te ukazujące się od lat czasopisma cieszą się dużym uznaniem, stały się „stałym elementem krajobrazu” w swoich branżach. Nie wątpimy, iż tak samo będzie z NOWOCZESNĄ GOSPORADKĄ ODPADAMI.

Redakcja Kwartalnika NOWOCZESNA GOSPODARKA ODPADAMI


www.e-gospodarkaodpadami.pl


Redaktor naczelny
Piotr Rożnowicz
e-mail : piotr.roznowicz@e-gospodarkaodpadami.pl

Szczegółowe informacje i obsługa zleceń reklamowych
Beata Gozdur
tel.: 22 646 75 21
e-mai: beata.gozdur@e-gospodarkaodpadami.pl
Zbigniew Migda
tel.: 22 646 75 24
e-mail: zbigniew.migda@e-gospodarkaodpadami.pl
Dorota Tokarska
tel.: 22 646 75 24
e-mail: dorota.tokarska@e-gospodarkaodpadami.pl

Prenumerata i kolportaż
e-mail : prenumerata@pcbmedia.pl
tel./fax 22 646 75 21


DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej