Targi BUDMA 2016
Znamy termin przyszłorocznego spotkania branży budowlanej w Poznaniu! Kolejna, jubileuszowa odsłona Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, odbędzie się od 2 do 5 lutego 2016 roku, pod hasłem INSPIRACJE * WIEDZA * BIZNES.
Po dwóch wiosennych edycjach BUDMA odbędzie w terminie wcześniejszym. Skąd taka decyzja?"Przeprowadziliśmy wiele rozmów oraz szczegółowe badania wśród gości, którzy odwiedzili targi nie tylko w tym roku, ale także poprzednich latach - mówi Dariusz Muślewski, dyrektor targów BUDMA. "Z tych rozmów i analizy zebranych informacji wynika, że bardziej dogodnym terminem targów jest data wcześniejsza (szczególnie dla firm wykonawczych i fachowców). Aż 69% klientów, którzy odwiedzali targi we wcześniejszych latach, a nie pojawili się w poprzednim i bieżącym, wskazało luty jako idealny na to, aby znaleźli czas na spotkania z producentami. Baczna obserwacja rynku, rozmowy z wystawcami i partnerami targów oraz wymienionymi wcześniej zwiedzającymi, dały efekt w postaci BUDMY właśnie w lutym".
Wcześniejsze rozpoczęcie jednych z najważniejszych targów w naszym kraju, skierowanych do branży budowlanej, z całą pewnością pozwoli na zapoznanie się z ofertą producentów i dystrybutorów jeszcze w okresie poprzedzającym rozpoczęcie prac remontowych i budowlanych. Jak co roku będzie można liczyć na prezentację szerokiej gamy nowości rynkowych.
"Zdecydowana większość wystawców z pewnością przygotuje nową ofertę produktową, a lutowa odsłona BUDMY pozwoli zapoznać się z najnowszymi propozycjami i rozwiązaniami, które będzie można zastosować niejako "z marszu" przy planowanych inwestycjach czy remontach. Dla wielu producentów będzie okazją do pierwszych ocen klientów, często zanim jeszcze produkt trafi do masowej sprzedaży" - podkreśla Dariusz Muślewski. "Kontynuować będziemy też Klub Premier BUDMA, a więc prezentację produktów, które zostaną wprowadzone na rynek podczas lub krótko po targach BUDMA. Odwiedzając targi będziemy mieć zatem okazję do zakupu i zastosowania nowych rozwiązań i technologii zdecydowanie szybciej niż konkurencja."
BUDMA 2016 będzie również miejscem wymiany doświadczeń, pozyskania specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim spotkań, podtrzymywania doskonałych relacji z klientami i pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych. Doskonałą okazją do tych ostatnich będzie uczestnictwo m.in. w programie HOSTED BUYERS, dzięki któremu w Poznaniu kolejny raz pojawią się przedstawiciele największych grup zakupowych z całego świata. Przygotowywanych jest również szereg projektów, dzięki którym będzie można zaprezentować swoje propozycje produktowe i ofertę ścisłej grupie zwiedzających. Tu warto podkreślić "odświeżoną" w przyszłym roku formułę projektu Strada di Architettura.
"Idea projektu Strada di Architettura pozostaje niezmienna. To prezentacja w szczególny sposób produktów i rozwiązań, które mają zainspirować głównie architektów i projektantów swoim unikatowym designem, ale też funkcjonalnością i jakością". - mówi Violetta Pastwa, koordynator projektu - "Zmieni się natomiast sposób w jaki będziemy prezentować te produkty szerokiemu gronu zwiedzających targi BUDMA" - podkreśla.
Planowane jest także poszerzenie oferty Strefy Testów, dzięki której w łatwy sposób będzie można zaprezentować najważniejsze cechy produktu i najlepsze sposoby jego stosowania. Oczywiście nie zabraknie takich atrakcji jak spotkania z gwiazdą światowej architektury, możliwości udziału w wielu konferencjach, debatach i seminariach z udziałem autorytetów branży budowlanej, czy też możliwości podziwiania najlepszych specjalistów w naszym kraju (i nie tylko) podczas pokazów, turniejów i mistrzostw. Warto zatem już dzisiaj zapisać datę 2-5 luty 2016 r. w kalendarzu obowiązkowych wydarzeń, na których po prostu trzeba być.
W tym samym czasie, w Poznaniu, będziemy mieli okazję podziwiać najnowsze propozycje branży kominkowej. Jak co dwa lata jeden z pawilonów wystawienniczych MTP zapłonie żywym ogniem, prezentując w niecodzienny i efektowny sposób pełnię możliwości branży podczas Targów Branży Kominkowej - KOMINKI. Szczegółowych informacji na temat przyszłorocznej edycji targów BUDMA, a także możliwości udziału, zarówno w samych targach jak i wydarzeniach towarzyszących, uzyskamy u organizatorów targów. www.budma.pl.
Źródło i zdjęcie: MTP
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz | > Zaloguj się |
ZOBACZ TAKŻE
B.M. Polska gościła dystrybutorów
Fasada roku 2008
Nowa fabryka firmy Kreisel
Przeprowadzka Knaufa
Nowa linia do produkcji skalnej wełny Rockwool
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej
RAPORTY I ZESTAWIENIA
Raport o budowie domów w Polsce. Jakie budują Polacy?
Wyniki najnowszego "Raportu o budowie domów w Polsce" przygotow...
Wykonywanie tynków specjalnych
Poradnik stanowi obudowę dydaktyczną programu jednostki moduł...
Raport specjalny: Ocieplenie domu
Zimowe miesiące to okres, w którym szczególnie docenimy dobrz...
Jakie są styropiany do ociepleń? Teoria, a praktyka
Wnikliwi inwestorzy często zadają pytanie, jaki styropian wybr...
Raport specjalny: Farby ścienne
Przemalowanie ścian na zupełnie nowy kolor to jeden z najprost...
Aktualna sytuacja i perspektywy branży budowlanej w Republice Kazachstanu
Opracowanie rynkowe sporządzone na zamówienie Wydziału Promoc...
Krucho z wiedzą wykonawców ociepleń o wymogach prawa budowlanego
Wyniki III fali badania TNS Pentor Poznań nt. rynku ociepleń w...
Więcej kleju w kleju? Negatywne wyniki. Nie tylko
7 próbek na 25 przebadanych klejów do styropianu nie spełnia ...
Jak brudzi się elewacja?
Materiałami najczęściej stosowanymi do wykonania wierzchniej ...
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Błędy w wykonawstwie prac ociepleniowych
Wskazówki dla wykonawców tynków maszynowych
Błędy wykonawcze tynków gipsowych
Tynki gipsowe - nowa jakość ścian i sufitów
Uwaga - czarny styropian!
Tynki maszynowe w okresie zimowym
Urządzenia do nakladania tynków
Szlachetna alternatywa
Nowoczesne tynkowanie
Wykonywanie tynków cienkowarstwowych
Ocieplanie wełną mineralną
Tynki cementowo-wapienne. Wykonanie i pielęgnacja
Ocieplanie ścian budynku z cegły
Usuwanie wykwitów solnych z elewacji
Przyczyny powstawania czarnych smug i przebarwień na powierzchni tynków gipsowych
Wysychanie tynków gipsowych
Inwazja kolorów
Błędy w ocieplaniu balkonów
Osuszanie z wilgoci technologicznej
Pielęgnacja i suszenie tynków gipsowych
JEGER - farby i efekty dekoracyjne do ścian
Eksploatacja maszyn tynkarskich
Polepszenie właściwości zapraw - recepty
Korozja biologiczna elewacji budynków
Tynki gliniane - trwałe i naturalne
Szkolenia dla branży tynkarskiej
Tynk dla wymagających inwestorów. Knauf MP 75L Diamant
Tapety z włókna szklanego
System urządzeń wspomagających pracę z płytami g-k
Idealnie gładka powierzchnia