Strona główna | AktualnościTikkurila z kolejną edycją warsztatów w krakowskiej ASP

Tikkurila z kolejną edycją warsztatów w krakowskiej ASP

Tikkurila we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie po raz kolejny organizuje warsztaty dla studentów. Podczas zajęć, które odbędą się 7 grudnia br. na Wydziale Architektury Wnętrz, uczestnicy będą mogli poznać produkty marki, a także dowiedzieć się więcej na temat zastosowania farb w architekturze. Szkolenia pod okiem specjalistów Tikkurila to doskonała okazja dla młodych artystów do sprawdzenia swoich umiejętności.

"Cieszymy się, że możemy wspierać przyszłych architektów już na początku ich ścieżki zawodowej. W ramach przygotowanych zajęć z przyjemnością dzielimy się z nimi naszym wieloletnim doświadczeniem i wiedzą ekspercką, by ułatwić im wejście do świata architektury wnętrz. Podczas praktycznych szkoleń z Tikkurila studenci ASP mogą dać upust wyobraźni i stworzyć najróżniejsze stylizacje za pomocą farb i innych produktów, poznając przy tym ich wyjątkowe właściwości" - mówi Ryszard Frycowski, Kierownik Działu Doradztwa Technologicznego Tikkurila.

Warsztaty organizowane są z myślą o kształceniu młodych architektów, którzy będą mogli wykorzystać tę wiedzę w swojej przyszłej pracy. Zajęcia składają się z dwóch części. Pierwszym etapem jest seminarium, którego celem jest przedstawienie studentom informacji na temat właściwości farb oraz możliwości ich wykorzystywania w projektowaniu wnętrz. Z kolei podczas praktycznych szkoleń uczestnicy mają okazję własnoręcznie wypróbować produkty Tikkurila oraz zobaczyć, jak prezentują się wykonane za ich pomocą efekty dekoracyjne.

Źródło: Tikkurila
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej