Strona główna | RynekFarby KABE wyróżnione w Rankingu Budowlana Marka Roku

Farby KABE wyróżnione w Rankingu Budowlana Marka Roku

Firma Farby KABE Polska otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim Rankingu Budowlana Marka Roku 2011 i Budowlana Marka Roku 2012 w kategorii: MARKA PRZYJAZNA FACHOWCOM.
Badanie, które było podstawą do stworzenia Rankingu Budowlana Marka Roku, zostało przeprowadzone przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. Certyfikat został przyznany firmie Farby KABE Polska na podstawie ogólnopolskiego badania opinii i preferencji Firm Wykonawczych, przeprowadzanych na przełomie 2011 i 2012 roku. Celem tego przedsięwzięcia było wyłonienie najlepszych - zdaniem Fachowców - marek materiałów budowlanych.

Uroczysta Gala wręczenia statuetek odbyła się w Pałacyku Otrębusy  k./Warszawy. Podczas Gali zostały także wręczone certyfikaty Rankingu Budowlana Marka Roku 2012.

Otrzymane wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, co dodatkowo potwierdza znak swisstandards.pl. Jest to wyróżnienie tym cenniejsze, że jest przyznawane na podstawie ogólnopolskich badań, przeprowadzanych w różnych grupach odbiorców produktów chemii budowlanej - cieszą się przedstawiciele spółki Farby Kabe Polska.

Źródło: Farby Kabe Polska
Zdjęcie: ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy obiekt referencyjny spółki Farby KABE
NOVALIT AKORD - nowa polikrzemianowa masa tynkarska firmy Farby KABE
Firma Farby KABE Polska laureatem konkursu "Śląskie budowanie - 2013"
Akademia Muzyczna w Łodzi - nowy obiekt referencyjny Farb Kabe
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie - obiekt referencyjny Farb Kabe
Dworek w Złotnikach Wielkich odnowiony Farbami KABE
Akord - nowoczesna linia mas tynkarskich



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej