Strona główna | SprzętAgregaty tynkarskie - komfort i wydajność

Agregaty tynkarskie - komfort i wydajność

Agregat tynkarski Putzmeister MP 25
Agregat tynkarski Putzmeister P 13

Fot. BMB-Technologie

Agregat tynkarski Putzmeister MP 25

Agregat tynkarski Putzmeister MP 25 to bardzo wszechstronny agregat, który bardzo łatwo można rozłożyć na kilka części, dzięki czemu agregat można sprawnie przenieść lub przetransportować. Urządzenie przystosowane jest do aplikacji gotowych mieszanek takich jak: tynki gipsowe, tynki cementowo-wapienne, tynki wapienne, tynki podkładowe, tynki specjalne, tynki lekkie, tynki modernizacyjne, zaprawy klejowe oraz wylewki samopoziomujące. Za pomocą pompy ślimakowej istnieje możliwość regulacji wydajności mieszania i pompowana od 5 do 60 litrów na minutę.

Urządzenie może pracować również z silomatem, co bardzo ułatwia i przyśpiesza pracę.


Agregat tynkarski Putzmeister P 13
Agregat tynkarski Putzmeister P 13 od ponad 40 lat jest urządzeniem bezkonkurencyjnym, wyróżnia się bardzo wysoką wydajnością. Niezwykle wytrzymałą konstrukcją, która pozwala na bezproblemowe jego użytkowanie przez wiele lat. Duża wydajność oraz komfort pracy to bezwzględnie wielki atut urządzenia. Putzmeister P 13 z silnikiem elektrycznym jest w stanie pompować materiał z ziarnem nawet do 6 mm. Pompa tłoka w tym urządzeniu jest tak skonstruowana aby działała bezproblemowo przez bardzo długi czas, a smarowanie tłoków odbywa się samoczynnie co wydłuża żywotność całej pompy tłoczącej. Dostępne są również modele z 2-cylindrowym silnikiem spalinowym, przydatny wszędzie tam gdzie prąd jest poza zasięgiem.


Fot. BMB-Technologie


Idealne urządzenie, które miesza i pompuje Tynki i zaprawy przygotowane na placu budowy.


Źródło: Tynki, nr 4-5 (34) 2015


CZYTAJ WIĘCEJ

Agregat tynkarski PFT Ritmo XL
Agregat tynkarski Putzmeister MP 25



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej