Strona główna | SprzętRusztowania jezdne profesjonalne Stabilo

Rusztowania jezdne profesjonalne Stabilo

Oferowane przez firmę Krause rusztowania jezdne dla profesjonalistów w kwestiach bezpieczeństwa i wymogów użytkowych są zgodne z normą DIN EN 1004. Zostały sprawdzone i uzyskały atest (grupa rusztowań 3 według DIN EN 1004), zapewniający bezpieczne użytkowanie przy obciążeniu do 200 kg/m².

Rusztowania firmy Krause na targach Budma 2011 w Poznaniu
Fot. TYNKI

Różnorodność wersji rusztowań jezdnych oferowanych w systemie Stabilo umożliwia bezproblemowe uwzględnienie specjalnych wymogów, względnie warunków panujących na budowie.

Modułowy system oferuje wybór różnych kombinacji wysokości roboczej od 3,30 m do 14,00 m (zwiększanej co 1 m), zależnie od potrzeby. Dostępne są dwie szerokości rusztowania: 0,75 m i 1,50 m oraz trzy długości pola: 2,00 m, 2,50 m i 3,00 m.

Opatentowany system połączeń zaciskowych umożliwia szybki i łatwy montaż i demontaż stężeń oraz pomostów rusztowania przez jednego pracownika i bez użycia narzędzi. System ten można łatwo przekształcić z połączeń kształtowych na siłowe, dzięki czemu całe rusztowanie osiąga szczególnie dużą stabilność. Kolejną zaletą tego systemu połączeń jest brak możliwości przypadkowego uniesienia, np. stężeń już po ich kształtowym zamocowaniu. Jednolity system połączeń zaciskowych pomostów i stężeń znacznie ułatwia montaż. Wykonane z aluminium rusztowanie charakteryzuje się niewielkim ciężarem, co jest dodatkową zaletą systemu.

Źródło: Tynki, nr 1 (10) 2011

CZYTAJ WIĘCEJ

Rusztowania jezdne - niezbędne wyposażanie ekip budowlanychDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Jak ocieplić drewnianą ścianę szkieletową?

Fasady wentylowane to konstrukcja, która coraz częściej gości na polskim placu budowy. Zwłaszcza, gdy tak wiele uwagi w dyskusji branżowej poświęca się zagadnieniu zdrowych budynków oraz sprawnej cyrkulacji powietrza w obiektach. W kontekście ścian zewnętrznych, wielu inwestorów decyduje się więc dzisiaj na lekką technologię szkieletową. Wraz z ekspertem Paroc podpowiadamy, jak bezbłędnie wykonać ocieplenie drewnianej ściany szkieletowej. Czytaj więcej