Strona główna | SprzętRusztowania przejezdne Drabex RJ-220

Rusztowania przejezdne Drabex RJ-220

Aluminiowe rusztowania jezdne RJ-220, będące w ofercie firmy Drabex, przeznaczone są do wykonania różnego rodzaju prac budowlano-montażowych oraz instalatorskich bez prawa instalowania na nich maszyn i agregatów.

Rusztowanie przejezdne wykorzystane przy pracach instalatorskich
Fot. TYNKI


Rusztowania RJ-220 mają regulowaną wysokość podestu. System posiada znak bezpieczeństwa B i cechuje go prosty montaż. Drabiny o szczeblach 30 × 25 mm wykonane są z metalu lekkiego, zaś platforma z blachy żebrowanej. Całość zamontowana jest na metalowym wózku jezdnym wyposażonym w 4 koła samonastawne o średnicy 160 mm i z nożnymi hamulcami krętlika i ruchu, a także z 4 metalowymi podporami, które pozwalają na uzyskanie 3 położeń wysuwu.


Cechy charakterystyczne rusztowań RJ-220:
  • mały ciężar, ze względu na użyty materiał,
  • łatwość w obsłudze, montażu i demontażu,
  • przydatność do prac na wysokościach, zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz,
  • nie brudzi się, bo wykonane jest z anodowanego aluminium.
Źródło: Tynki, nr 1 (10) 2011

CZYTAJ WIĘCEJ

Rusztowania jezdne - niezbędne wyposażanie ekip budowlanychDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Jak ocieplić drewnianą ścianę szkieletową?

Fasady wentylowane to konstrukcja, która coraz częściej gości na polskim placu budowy. Zwłaszcza, gdy tak wiele uwagi w dyskusji branżowej poświęca się zagadnieniu zdrowych budynków oraz sprawnej cyrkulacji powietrza w obiektach. W kontekście ścian zewnętrznych, wielu inwestorów decyduje się więc dzisiaj na lekką technologię szkieletową. Wraz z ekspertem Paroc podpowiadamy, jak bezbłędnie wykonać ocieplenie drewnianej ściany szkieletowej. Czytaj więcej