Strona główna | Aktualności"Serwis koloru" - nowa usługa w Centrach Dekoral Professional

"Serwis koloru" - nowa usługa w Centrach Dekoral Professional

Podążanie za potrzebami projektantów, architektów, fachowców oraz klientów indywidulanych to nieustający motor inspiracji PPG Deco Polska - producenta farb, lakierów, impregnatów i systemów ociepleń. Dzięki umiejętnemu połączeniu innowacji z konsekwentną strategią w zakresie kolorów i technik dekoracji, marka wypracowała szeroki wachlarz rozwiązań produktowych i usług, gwarantując ofertę dostosowaną do każdego indywidualnego projektu.

Wpisując się w obecny od lat trend personalizacji w sieci Centrum Dekoral Professional, stanowiących nie tylko produktowe, ale i doradcze zaplecze marki, została uruchomiona usługa SERWISU KOLORU, sygnowana jakością Sigma Coatings. W sklepach należących do sieci pojawią się zaawansowane technologicznie kolorymetry (Color Reader Pro), umożliwiające natychmiastowe odczytanie koloru z dowolnego materiału lub powierzchni - np. tkaniny, płytki czy okładziny.

Rolą kolorometru jest zeskanowanie barwy z dowolnej powierzchni o gładkiej strukturze i oddanie wyniku skanowania w postaci najbliższego koloru z wbudowanych palet, dostępnych w sieciach od ręki:
  • Chromatic 2014 (kolekcja Joneone)
  • Chromatic 2018  (Kolekcja Dorval)
  • RAL
Propozycja kolorystyczna marki Sigma Coatings to ponad 6000 kolorów, idealnie dopasowanych do wystroju wnętrza. Dzięki usłudze SERWISU KOLORU możliwe jest "szycie na miarę" - odzwierciedlenie stylu i osobowości konsumenta poprzez perfekcyjnie dobrany kolor. Wystarczą 3 kroki aby uzyskać kolor ściany spójny z materiałem będącym kluczowym akcentem kolorystycznym projektu:
  • wybrać dodatek, do którego chcemy  dopasować kolor farby
  • udać się do Centrum Dekoral Professional z próbką wybranego materiału. Kolor zostanie odczytany czułym skanerem i na miejscu uzyska swój numeryczny odpowiednik z palety.
  • zabrać do domu farbę do malowania - gotowy produkt lub Tester Koloru do samodzielnej oceny barwy w docelowym otoczeniu.
Poszerzenie możliwości usługowych sieci Centrów Dekoral Professional o SERWIS KOLORU to nie tylko wyraz zrozumienia dla potrzeb osób projektujących wnętrza, ale i znaczący krok w stronę usprawnienia codziennej pracy fachowców oraz ułatwienia osiągnięcia wymarzonej aranżacji.


Źródło i zdjęcia: PPG
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Jak projektować fasady wentylowane w budynkach?

Dużą popularnością, zarówno w przypadku konstrukcji masywnych, jak lekkich szkieletów drewnianych, cieszą się ostatnimi czasy w Polsce fasady wentylowane. Ściany wykonywane w tej technologii oferują sporo korzyści, w tym m.in. wysoki komfort termiczny zarówno zimą, jak i latem. Pustka powietrzna znajdująca się wewnątrz konstrukcji wymaga jednak od architektów i konstruktorów szczególnej uwagi na kwestie związane z działaniem wiatru i wilgoci. O czym należy pamiętać, projektując fasady wentylowane? Czytaj więcej