Strona główna | AktualnościBeckers: ponadczasowe piękno białych wnętrz

Beckers: ponadczasowe piękno białych wnętrz

Wnętrza w bieli to świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i prostotę. Ten ponadczasowy odcień dzięki swojej uniwersalności doskonale odnajduje się w najróżniejszych stylizacjach, uwydatniając lekkość i szyk aranżacji.

W stworzeniu ujmującego wystroju z klasyczną bielą w roli głównej pomoże farba Beckers Designer White, która teraz jest dostępna także w nowej 5-litrowej pojemności. Jedną z największych zalet aranżacji utrzymanych w dyskretnych tonacjach jest to, że stanowią idealną bazę dla rozmaitych zabiegów wnętrzarskich. Pomieszczenie praktycznie w całości skąpane w czystej bieli i jasnych kolorach drewna nie tylko wyda się bardziej doświetlone i przestronne, ale będzie też uwodzić elegancką delikatnością. Łagodny nastrój w sypialni podkreśli subtelny akcent w postaci pastelowych kwiatów.

Białe ściany dają też ogromne pole do wyrażenia swojej osobowości. Spokojne tło pozwala na nieskrępowane aranżacyjne eksperymenty i łączenie różnych surowców, wzorów czy barw. Jeśli preferujemy stonowane kompozycje, ściany pomalowane Beckers Designer White warto zestawić z elementami wyposażenia wykonanymi z naturalnych materiałów. Wyrazistości stylizacji doda wówczas elegancka sofa na drewnianych nóżkach w turkusowym obiciu. Osobom, które cenią biel, lecz nie chcą rezygnować z bardziej śmiałych rozwiązań, Beckers poleca aranżacyjny klasyk - czarno-biały duet. Odważna, mocna czerń będzie stylowo przeplatać się z jasną tonacją Beckers Designer White, tworząc nowoczesne i intrygujące wnętrze.

Źródło: Beckers
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej