Strona główna | AktualnościDni Serwisowe w Centrach Dekoral Professional

Dni Serwisowe w Centrach Dekoral Professional

Sieć sklepów Centrum Dekoral Professional oferuje szeroką gamę produktów dla profesjonalistów oraz wsparcie ze strony doświadczonych doradców klienta. W tym roku zorganizowano Dni Serwisowe w 23 miastach w Polsce. W czerwcu zakończyła się pierwsza cześć cyklu spotkań, które były okazją do skorzystania nie tylko z porad ekspertów Akademii Technicznej PPG, ale także szansą na atrakcyjne rabaty oraz bezpłatny serwis i pokaz maszyn firm Graco i Flex. A co jeszcze na te dni przygotowały marki w Centrach Dekoral Professional?
W Centrum Dekoral Professional profesjonaliści z branży remontowo-budowlanej codziennie zaopatrują się w tysiące produktów, które zapewnią im efektywną pracę. Szeroki asortyment, wysoka jakość, kompleksowość oraz wsparcie ze strony pracowników sklepu zachęca do zakupów coraz szersze grono fachowców oraz indywidualnych klientów. Aby przybliżyć kupującym możliwości wykorzystania asortymentu dostępnego w CDP zorganizowano cykl 23 spotkań w ramach tzw. Dni Serwisowych. Celem wydarzenia było przybliżenie fachowcom nowości, a także zaprezentowanie kluczowych kategorii produktowych z portfolio marek Sigma Coatings, Dekoral Professional oraz ProGold. Uczestnikom przedstawiono także nowe rozwiązania i zastosowania dla dobrze już znanych produktów powyższych marek. Podczas tego dnia profesjonaliści mogli liczyć na pełne wsparcie i doradztwo ze strony ekspertów Akademii Technicznej PPG, którzy przeprowadzili prezentacje produktowe i dzielili się wiedzą oraz doświadczeniem. Chętni fachowcy mieli sposobność sami sprawdzić jak farby, gładzie czy tynki sprawują się w praktyce. Jeżeli ktoś nie miał wcześniej styczności z tymi produktami to biorąc udział w wydarzeniu może przekonać się jak dobrej jakości artykuły ułatwiają pracę i pozwalają osiągnąć idealny efekt oraz zadowolić wymagającego inwestora.

Posiadacze sprzętu Graco i Flex mieli natomiast jeszcze jeden dodatkowy powód, aby wybrać się na Dzień Serwisowy do CDP. Podczas eventu mieli, bowiem szansę na skorzystanie z bezpłatnego serwisu maszyn, a eksperci od malowania natryskowego agregatem hydrodynamicznym dodatkowo służyli wiedzą i doświadczeniem w tym temacie.

Do tej pory z dnia ze specjalnymi atrakcjami i promocjami skorzystali profesjonalni malarze i członkowie ekip remontowo-budowalnych z Białegostoku, Zielonej Góry, Lublina, Radomia, Krakowa, Bytomia, Płocka, Kalisza, Łodzi i Warszawy. W związku z dużym zainteresowaniem już 5 września ruszy druga odsłona Dni Serwisowych w kolejnych 13 lokalizacjach. Terminy i adresy można śledzić w wydarzeniach na Facebooku Profesjonalnego Wykonawcy (www.facebook.com/profesjonalny.wykonawca/).

Źródło i zdjęcie: Dekoral
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Uwzględnij grubsze ocieplenie - za rok wchodzą nowe Warunki Techniczne!

Inwestorzy indywidualni decydujący się w ostatnich latach na budowę domu musieli dostosować się do wyższych standardów związanych z oszczędnością energii cieplnej, co wynika z nowelizacji rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki. Cykl zmian, zapoczątkowanych jeszcze w 2014, znajdzie swój finał 1 stycznia 2021, kiedy to ostatecznie w życie wejdą docelowe wymagania cieplne względem dachów i ścian zewnętrznych. Jak przygotować się na nadchodzące regulacje? Ile centymetrów ocieplenia trzeba będzie dołożyć? Ile to będzie kosztować? Czytaj więcej