Strona główna | AktualnościFasadowe profile powlekane Austrotherm

Fasadowe profile powlekane Austrotherm

Profile elewacyjne są elastyczne i lekkie. Dzięki specjalnej powłoce mogą być malowane farbami fasadowymi.

Fasada z zastosowaniem Austrotherm FPP (Fasadowych Profili Elewacyjnych)

Dowolność kształtów profili Austrotherm FPP znajduje zastosowanie w nowoczesnych obiektach, jak również w rekonstrukcji zniszczonych elementów elewacji kamienic. Warto wiedzieć, że rdzeń Fasadowych Profili Powlekanych Austrotherm wykonany jest ze styropianu. Pozwala to na łatwą obróbkę, bez konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi.

Opatentowany skład elastycznej masy szpachlowej, którą pokryta jest sztukateria elewacyjna, podwyższa trwałość całego ornamentu i pozwala na przyklejanie profili również w miejscach zaokrąglonych. Profile są wytrzymałe, elastyczne i łatwe w montażu.

Montaż profili fasadowych Austrotherm FPP:Źródło i zdjęcie: Austrotherm
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Jak projektować izolację ścian i podłóg w piwnicy?

Z punktu widzenia bilansu energetycznego budynku, fundamenty oraz piwnica stanowią niezwykle ważny element. Znajdujący się poniżej grunt działa jak jeden wielki, kapryśny piec kaflowy. W sezonie grzewczym "ciągnie" ciepło z wyższej kondygnacji, aby oddawać je latem, kiedy wysokich temperatur mamy pod dostatkiem. Udział nieocieplonych ścian gruntowych we wszystkich stratach ciepła w domu może z kolei osiągać nawet 20-25%. Jak temu zapobiec już na etapie projektu? Czytaj więcej