Strona główna | AktualnościFasadowe profile powlekane Austrotherm

Fasadowe profile powlekane Austrotherm

Profile elewacyjne są elastyczne i lekkie. Dzięki specjalnej powłoce mogą być malowane farbami fasadowymi.

Fasada z zastosowaniem Austrotherm FPP (Fasadowych Profili Elewacyjnych)

Dowolność kształtów profili Austrotherm FPP znajduje zastosowanie w nowoczesnych obiektach, jak również w rekonstrukcji zniszczonych elementów elewacji kamienic. Warto wiedzieć, że rdzeń Fasadowych Profili Powlekanych Austrotherm wykonany jest ze styropianu. Pozwala to na łatwą obróbkę, bez konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi.

Opatentowany skład elastycznej masy szpachlowej, którą pokryta jest sztukateria elewacyjna, podwyższa trwałość całego ornamentu i pozwala na przyklejanie profili również w miejscach zaokrąglonych. Profile są wytrzymałe, elastyczne i łatwe w montażu.

Montaż profili fasadowych Austrotherm FPP:Źródło i zdjęcie: Austrotherm
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Jak ocieplić drewnianą ścianę szkieletową?

Fasady wentylowane to konstrukcja, która coraz częściej gości na polskim placu budowy. Zwłaszcza, gdy tak wiele uwagi w dyskusji branżowej poświęca się zagadnieniu zdrowych budynków oraz sprawnej cyrkulacji powietrza w obiektach. W kontekście ścian zewnętrznych, wielu inwestorów decyduje się więc dzisiaj na lekką technologię szkieletową. Wraz z ekspertem Paroc podpowiadamy, jak bezbłędnie wykonać ocieplenie drewnianej ściany szkieletowej. Czytaj więcej