Strona główna | AktualnościFirma Austrotherm uznana Gazelą Biznesu roku 2014

Firma Austrotherm uznana Gazelą Biznesu roku 2014

Gazele Biznesu są elitą polskiego biznesu - to małe i średnie przedsiębiorstwa, które bez względu na koniunkturę, rok po roku, wykazują się dynamicznym działaniem, stałym wzrostem obrotów, a przede wszystkim przestrzegają zasad fair play. Już po raz piętnasty dziennik gospodarczy Puls Biznesu opublikował zestawienie, przygotowane przez wywiadownię Coface Poland. W rankingu nie zabrakło firmy Austrotherm.

Kolejny, piąty już tytuł Gazeli Biznesu dla firmy Austrotherm to efekt konsekwentnej i przemyślanej strategii. Jest to potwierdzenie, że transparentność i etyka w biznesie jest ważna. To także czytelna oznaka dla kontrahentów, że przedsiębiorstwo jest stabilnym i rzetelnym partnerem.

Austrotherm wciąż stawia na innowacyjność rozwiązań i rozwój. Równocześnie nie zapomina o koncentrowaniu się na potrzebach klienta i podtrzymywaniu produkcji wysokiej jakości styropianów, czy polistyrenów ekstrudowanych. Systematyczna analiza rynku i zmian, które na nim zachodzą, pozwala na formułowanie rozwiązań stanowiących odpowiedź na bieżące potrzeby branży termoizolacyjnej. Przekłada się to wprost na sukces rynkowy spółki.

Aby zakwalifikować się do rankingu, firmy musiały spełnić szczegółowe wymagania organizatorów, między innymi w trzech pełnych, poprzedzających konkurs latach, odnosić istotny wzrost przychodów oraz ani razu nie odnotować straty. Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group.

Źródło i zdjęcie: Austrotherm

CZYTAJ WIĘCEJ

Austrotherm laureatem konkursu "Firma Dobrze Widziana"
Austrotherm wśród najlepszych pracodawców w Małopolsce
Austrotherm szkoli młodzież z myślenickich szkół
Prezes Austrotherm w rankingu "100 kobiet biznesu"
Szósta Gazela Biznesu dla Austrotherm



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej