Strona główna | AktualnościFirma quick-mix Przyjacielem Szkoły w Olkuszu

Firma quick-mix Przyjacielem Szkoły w Olkuszu

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 4 im. KEN w Olkuszu wraz ze społecznością szkolną nadali firmie quick-mix tytuł Przyjaciela Szkoły. Wyróżnienie to firma otrzymała w podziękowaniu za wsparcie w zorganizowaniu stoiska prezentującego zawody budowlane podczas tegorocznego Festiwalu Zawodów w Krakowie.

"Szczególne podziękowania należą się naszym pracownikom - Grzegorzowi Lechowskiemu (Product Manager) oraz Piotrowi Jendruschowi (Specjalista ds. Zastosowania Produktów) za kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie podczas aranżacji powierzchni stoiska oraz zorganizowanie pokazu obudowy kominka, a także wsparcie merytoryczne uczniów. Marka quick-mix współpracuje od kilku lat z Dyrekcją, Nauczycielami i Uczniami Zespołu Szkół Nr 4 w Olkuszu. W tym czasie panowie Grzegorz Lechowski oraz Piotr Jendrusch przygotowali i przeprowadzili dla uczniów Szkoły szereg szkoleń na temat nowoczesnych materiałów oraz technologii budowlanych" - poinformowała spółka w wydanym komunikacie prasowym.
Źródło i zdjęcie: quick-mix


CZYTAJ WIĘCEJ

4G - nowy produkt w ofercie marki quick-mixDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej