Strona główna | AktualnościFirma quick-mix Przyjacielem Szkoły w Olkuszu

Firma quick-mix Przyjacielem Szkoły w Olkuszu

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 4 im. KEN w Olkuszu wraz ze społecznością szkolną nadali firmie quick-mix tytuł Przyjaciela Szkoły. Wyróżnienie to firma otrzymała w podziękowaniu za wsparcie w zorganizowaniu stoiska prezentującego zawody budowlane podczas tegorocznego Festiwalu Zawodów w Krakowie.

"Szczególne podziękowania należą się naszym pracownikom - Grzegorzowi Lechowskiemu (Product Manager) oraz Piotrowi Jendruschowi (Specjalista ds. Zastosowania Produktów) za kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie podczas aranżacji powierzchni stoiska oraz zorganizowanie pokazu obudowy kominka, a także wsparcie merytoryczne uczniów. Marka quick-mix współpracuje od kilku lat z Dyrekcją, Nauczycielami i Uczniami Zespołu Szkół Nr 4 w Olkuszu. W tym czasie panowie Grzegorz Lechowski oraz Piotr Jendrusch przygotowali i przeprowadzili dla uczniów Szkoły szereg szkoleń na temat nowoczesnych materiałów oraz technologii budowlanych" - poinformowała spółka w wydanym komunikacie prasowym.
Źródło i zdjęcie: quick-mix

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Prace wykończeniowe z użyciem akrylu - idealnie gładkie ściany

Idealnie równe, pozbawione dziur czy pęknięć ściany to marzenie chyba wszystkich właścicieli mieszkań i domów. Jednak wbrew dość powszechnej opinii, jest to efekt, który w większości przypadków możemy zrealizować bez konieczności kłopotliwego, kosztownego i długotrwałego remontu. O tym, jak to zrobić opowiada Tomasz Mazurkiewicz, ekspert z firmy Den Braven. Czytaj więcej