Strona główna | AktualnościKlej Żelowy 1 Uelastyczniony - nowy produkt w ofercie firmy Kreisel

Klej Żelowy 1 Uelastyczniony - nowy produkt w ofercie firmy Kreisel

Kleje żelowe to innowacyjne zaprawy  do przyklejania płytek. Wszystkie charakteryzują się doskonałymi właściwościami roboczymi oraz wysoką przyczepnością nie tylko do standardowych podłoży takich jak wylewka betonowa czy tynk, ale także do podkładów z ogrzewaniem podłogowym, czy też do starych płytek ceramicznych.

Kleje Żelowe Kreisel 2 i 3 (dawniej 110 i 110B) swoje niecodzienne parametry techniczne zawdzięczają mikrokrzemionce oraz drobnemu uziarnieniu. Komfort pracy jest wyraźnie lepszy w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Klej żelowy lepiej nakłada się na podłoże i rozpływa pod płytką. Dzięki możliwości dodawania różnej ilości wody, konsystencję produktu można dopasować do indywidualnych preferencji i potrzeb wykonawcy oraz miejsca stosowania (podłoga lub ściana).

Obok będących w ofercie klejów klasy C2TE: Żelowy 2 (dawniej 110) i Żelowy 3 (dawniej 110B) firma Kreisel poleca tegoroczną nowość: Klej Żelowy 1 Uelastyczniony. Jego formuła zawiera bentonit, który poprawia plastyczność zaprawy w trakcie pracy, co odczuwalne jest już w trakcie mieszania zaprawy, a przede wszystkim w trakcie nakładania. Jednak najważniejszą cechą jest przyczepność, a w przypadku Kleju Żelowego 1 Uelastycznionego jej gwarantem jest wysoka zawartość polimerów - w porównaniu z innymi klejami uelastycznionymi na rynku. Klejem tym przykleimy nie tylko płytki ceramiczne, ale także
płytki gresowe wewnątrz.

Wspólną cechą wszystkich klejów żelowych jest szeroki wybór zakresu grubości kleju 2 - 15 mm, co pozwala na montaż płytek także na podłożach o pewnym stopniu nierówności. Wszystkie kleje żelowe firmy Kreisel nie mają ograniczeń formatów płytek, można nimi przykleić zarówno płytki małe jak i te duże, także o formatach przekraczających 60 cm.

Źródło i zdjęcie: Kreisel

CZYTAJ WIĘCEJ

Kreisel: Oszczędzaj z Termo Tynkiem 951DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Akustyka w obiektach sportowych

Sale i baseny to pomieszczenia o dużym czasie pogłosu, który sprawia, że rozchodzący się w nich dźwięk dociera zniekształcony do adresatów, a jego natężenie powoduje zmęczenie. Można jednak temu skutecznie przeciwdziałać, wprowadzając do takich budynków powierzchnie dźwiękochłonne. Przekonajmy się, jak to wygląda w praktyce. Czytaj więcej