Strona główna | AktualnościKoncern KEIMFARBEN otrzymał w Berlinie nagrodę German Brand Award 2018

Koncern KEIMFARBEN otrzymał w Berlinie nagrodę German Brand Award 2018

21 czerwca 2018 niemiecki koncern KEIMFARBEN otrzymał w Berlinie nagrodę GERMAN BRAND AWARD 2018. Specjalne wyróżnienie jest wyrazem uznania za szczególne aspekty zarządzania marką.

Nagroda jest wyrazem zaangażowania na rzecz konkurencyjności marki, która obejmuje nie tylko doskonałe produkty, ale także skuteczną strategię i zarządzanie marką. W konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie firmy, które zostały nominowane przez niemiecki Brand Institute i komisje eksperckie. W tym roku do konkursu wpłynęło ponad 1250 zgłoszeń.

"Ponad dwa lata temu, na targach FARBE, AUSBAU UND FASSADE w Monachium nasza firma zaprezentowała się w nowym designie - ze zmienionym logo, w nowej szacie graficznej, z nową stroną internetową oraz hasłem KEIM. FARBY NA ZAWSZE (niem. KEIM. FARBEN FÜR IMMER, ang. KEIM. COLORS FOR EVER). Cieszymy się bardzo, że nowa odsłona naszej firmy znalazła ciepłe przyjęcie nie tylko u naszych klientów i partnerów, ale również wśród autorytetów zarządzania marką. Na fot. Kerstin Möller - odpowiedzialna za marketing oraz Bettina Heyne" – dyr. ds. marketingu oraz innowacji w firmie Keimfarben.

Źródło i zdjęcie: KEIM
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Jak ocieplić drewnianą ścianę szkieletową?

Fasady wentylowane to konstrukcja, która coraz częściej gości na polskim placu budowy. Zwłaszcza, gdy tak wiele uwagi w dyskusji branżowej poświęca się zagadnieniu zdrowych budynków oraz sprawnej cyrkulacji powietrza w obiektach. W kontekście ścian zewnętrznych, wielu inwestorów decyduje się więc dzisiaj na lekką technologię szkieletową. Wraz z ekspertem Paroc podpowiadamy, jak bezbłędnie wykonać ocieplenie drewnianej ściany szkieletowej. Czytaj więcej