Strona główna | AktualnościKonsumencki Lider Jakości 2019 - złoto dla marki Isover

Konsumencki Lider Jakości 2019 - złoto dla marki Isover

Isover zdobył pierwsze miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości w kategorii "Systemy dociepleń". Podstawą do uzyskania tego tytułu było badanie przeprowadzonym na zlecenie redakcji „Strefy Gospodarki” dodatku Dziennika Gazety Prawnej wśród klientów branży budowlanej. Uczestnicy badania najczęściej kojarzyli Isover z bezpieczeństwem, uznaną marką i polskim produktem - temu zawdzięcza Isover Złote Godło Programu Konsumencki Lider Jakości 2019.

Isover był także jedną z najbardziej rozpoznawalnych materiałów izolacyjnych wśród wszystkich producentów biorących udział w badaniu. Badania realizowane w ramach Projektu Konsumencki Lider Jakości za główny cel przyjmują wyłonienie marek - liderów jakości produktów i usług dostępnych na polskim rynku. Tegoroczną edycję badania przeprowadzono z udziałem rekordowej liczby, ponad 12 tysięcy respondentów, aktywnych konsumentów.

Źródło: Isover

CZYTAJ WIĘCEJ

Isover i Rigips prezentują Aku-Matrix 2019 - czyli jak projektować ciszęDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Akustyka w obiektach sportowych

Sale i baseny to pomieszczenia o dużym czasie pogłosu, który sprawia, że rozchodzący się w nich dźwięk dociera zniekształcony do adresatów, a jego natężenie powoduje zmęczenie. Można jednak temu skutecznie przeciwdziałać, wprowadzając do takich budynków powierzchnie dźwiękochłonne. Przekonajmy się, jak to wygląda w praktyce. Czytaj więcej