Strona główna | AktualnościMistrzowie Izolacji na start - po raz szósty

Mistrzowie Izolacji na start - po raz szósty

Trwa 6. już edycja programu "Mistrzowie Izolacji" adresowanego do wykonawców marki Isover. Korzyści doceniają dotychczasowi uczestnicy - dołaczają do nich nowi!

Z okazji 25-lecia ISOVER każdy uczestnik, który zdobędzie 2000 punktów otrzyma nagrodę o wartości 2500 zł brutto: wyjazd na rafting z ISOVER lub nagroda rzeczowa do wyboru. Punkty te nie są blokowane i uczestnik może równocześnie wykorzystać je na jedną ze stu nagród w programie.

6 edycja programu rozpoczęła się 1 października 2017 i potrwa do 30 września 2018. Aby wziąć udział w programie wystarczy zarejestrować się na stronie www.mistrzowieizolacji.pl   i  dokonać zakupu jednego z produktów objętych programem: Super-Mata Plus, Super-Mata, Profit-Mata, Uni-Mata Plus, Uni-Mata, Vario, Renover. Wysyłając etykiety z produktów premiowanych, wykonawcy otrzymują punkty, które wymieniają na atrakcyjne nagrody.

Zasady zbierania punktów są proste. Za każdy zakup produktu jest jeden punkt.  30 października na stronie programu zostanie udostępniony nowy katalog nagród, w którym będzie można znaleźć 100 nagród w 6 kategoriach: elektronika, sprzęt agd, sport, cztery kółka, premium, praca. W kategorii praca aż 40 atrakcyjnych nagród oraz bony na paletę wełny Super-Mata Plus oraz folię Vario XtraSafe.

Już 1 października został ogłoszony ranking półfinałowy z nagrodami w kategorii praca, jak bon na paletę Super-Maty Plus, bon na rolkę folii XtraSafe czy nóż lub łata do cięcia wełny. Łącznie w rankingu, który potrwa do końca marca 2018, zostanie nagrodzonych 40 wykonawców.

Twarzami tegorocznej edycji są właściciele firm wykonawczych, którzy wygrali konkurs fotograficzny "Zostań twarzą Mistrzów Izolacji" organizowany na początku roku: Ireneusz Sabat, właściciel firmy URB SABAT i Łukasz Ziętal, właściciel firmy BudEsco. W styczniu 2018 po raz kolejny zostanie uruchomiony konkurs na twarz programu, który potrwa do marca 2018. Wyłonieni laureaci będą reprezentować Mistrzów Izolacji ISOVER podczas trwania 7 edycji programu.

Dodatkową korzyścią udziału w programie jest możliwość wsparcia wybranej organizacji pozarządowej. W piątej edycji - Mistrzowie Izolacji wspólnie z pracownikami ISOVER zrealizowali marzenie podopiecznej Fundacji Mam Marzenie - sześcioletniej Wiktorii, chorej na białaczkę, której przekazali domek pełen ciepła.

Źródło i zdjęcie: Isover
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Dobry materiał izolacyjny? 5 pytań, na które wykonawca musi znać odpowiedź

Remont starego domu czy budowa nowego - w obu przypadkach niezbędna jest kompleksowa termomodernizacja. Wykonawca musi wówczas podjąć kilka kluczowych decyzji. Jaki materiał wybrać do ocieplenia? Kiedy przeprowadzić prace? Na co zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy, które rozwiązania są najlepsze. Czytaj więcej