Strona główna | AktualnościNowa szata graficzna opakowań produktów marki Cekol

Nowa szata graficzna opakowań produktów marki Cekol

Firma Cedat, właściciel marki Cekol, wprowadza właśnie na rynek nową linię opakowań swoich produktów. Opakowania będą miały nową szatę graficzną - jeszcze lepiej podkreślającą cechy i zalety produktu oraz jego przeznaczenie. Wprowadzono rozwiązania, które nie tylko podniosły czytelność opakowań, ale także bardzo ułatwią konsumentowi odnalezienie pożądanych informacji na produkcie.

Odświeżona szata graficzna opakowań produktów marki Cekol eksponuje niezmienione logo marki oraz wyraźną i czytelną nazwę, symbol oraz najważniejsze zalety i zastosowanie wyrobu. Opakowania stały się bardziej czytelne i przejrzyste. Dodane zostały piktogramy, które w łatwy sposób sugerują odbiorcy przeznaczenie produktu oraz jego zastosowanie.

Zmiana szaty graficznej dotyczy wszystkich produktów marki Cekol oraz pojemności, czyli obejmie zarówno worki, wiadra oraz kanistry, a nowe opakowania wprowadzane będą na rynek etapami, zastępując dotychczasowy wygląd opakowań.

Przy projektowaniu nowej szaty graficznej niebagatelne znaczenie miały opinie o produktach przekazywane przez wykonawców i konsumentów oraz to w jaki sposób marka jest postrzegana. W szczególności uwzględnione zostały sugestie kolorystyczne dotyczące worków.

Źródło i zdjęcie: Cedat

CZYTAJ WIĘCEJ

Lekka gładź szpachlowa Cekol C-50 finisz
Cekol Termo S2 - klej do zatapiania siatki
Cekol Termo S1 - klej do styropianu
Nowa linia produktów Cekol do ociepleń
DL-K - nowy koncentrat gruntu marki Cekol
Cekol Przebojowa gładź - nowa kampania reklamowa firmy Cedat



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej