Strona główna | AktualnościNowe nazwy produktów renowacyjnych Baumit

Nowe nazwy produktów renowacyjnych Baumit

Od marca br. wybrane produkty renowacyjne Baumit dostępne są pod nowymi nazwami. Jest to efekt strategii rozwojowej naszej firmy, która zakłada m.in. ujednolicenie i uproszczenia nazewnictwa produktów.

Produkty renowacyjne Baumit od lat są stosowane przez najbardziej wymagających wykonawców, inwestorów, architektów oraz dystrybutorów. Wszystko dzięki naszej wieloletniej praktyce i doświadczeniu w produkcji materiałów budowlanych, także tych które ze względu na swoją specyfikę - stosowanie na starych i zniszczonych upływem czasu murach - wymagają posiadania zaawansowanego know-how.

Cennik produktowy jest poza stroną www jednym z najważniejszych narzędzi komunikujących zmiany w ofercie produktowej naszej firmy z rynkiem. Tegoroczne jego wydanie, które ukazało się na rynku 01.03.  obrazuje nie tylko zmiany wynikające z nowych nazw ale także nowy podział tej grupy produktowej na trzy kategorie: "Program podstawowy" do typowej renowacji elewacji, "Program specjalistyczny" do renowacji obiektów zabytkowych, a także produkty dodatkowe do takich prac jak m.in. odsalanie i odgrzybianie murów czy usuwanie rys.

Odświeżenie objęło m.in. nazwy tynków renowacyjnych, które w nowych nazwach otrzymały wspólny człon "Sanova". To inspirowane łacińskim "sanus" ("zdrowy") hasło trafnie oddaje charakter materiałów, które dzięki posiadanemu przez Baumit know-how skutecznie "uzdrawiają" obiekty nadgryzione zębem czasu. Renowacja, aby przyniosła oczekiwane efekty, wymaga przemyślanego podejścia i planowania, w szczególny sposób w przypadku obiektów zabytkowych. Dlatego Baumit stawia na kompleksowość oferty, która uwzględnia wszystkie etapy prac - od oczyszczenia i przygotowania podłoża aż po wykonanie sztukaterii. Umożliwia to jak najlepsze odwzorowanie materiałów i projektów historycznych przy jednoczesnym uwzględnieniu specyfiki często słabego, zniszczonego podłoża.

Źródło i zdjęcie: Baumit

CZYTAJ WIĘCEJ

Firma Baumit zaprezentowała ofertę produktową na 2020 rok
Baumit: Architektura wielorodzinna na fali wznoszącejDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Nie zalewaj! Czyli jak prawidłowo wykonać hydroizolację łazienki

Łazienka nie bez powodu stanowi prawdziwy test kompetencji i dokładności fachowca. Ze względu na podwyższony poziom wilgoci oraz potencjalne źródła wycieków, czy to z domowej hydrauliki, czy pralki, wanny lub kabiny prysznicowej, prawidłowo wykonane uszczelnienie pomieszczenia to sprawa najwyższej wagi. Do czego prowadzić mogą najczęściej popełniane błędy? O czym powinien pamiętać wykonawca, by mądrym być nie tylko po szkodzie? Czytaj więcej