Strona główna | AktualnościNowy wzór sufitów Rigips Gyptone Point 80

Nowy wzór sufitów Rigips Gyptone Point 80

Oferta Rigips została wzbogacona o nowy wzór płyt sufitowych z rodziny Gyptone - Point 80. Produkowane w fabryce Rigips w Stawianach, płyty Gyptone Point 80 wyróżniają się drobną i gęstą, okrągłą perforacją o średnicy 5 mm. Ułożone diagonalnie na powierzchni płyty otwory, tworzą wyjątkowy design sufitu i estetykę całego pomieszczenia.

Rigips Gyptone Point 80 to nowoczesny produkt, zaprojektowany do stosowania na sufitach podwieszanych, w których estetyka i trwałość stanowią decydujące kryterium doboru, a pochłanianie dźwięku musi zapewnić odpowiednią kontrolę pogłosu. Najwyższy ze wszystkich płyt Gyptone stopień perforacji (19%), zapewnia bardzo dobre pochłanianie dźwięku i możliwość stosowania w pomieszczeniach z wysokimi wymaganiami w zakresie pogłosu.

Płyty Rigips Gyptone Point 80 dedykowane są do wykonywania dźwiękochłonnych, kasetonowych sufitów podwieszanych w pomieszczeniach o wilgotności względnej nie przekraczającej 70%. Ze względu na swoje właściwości produkt zalecany jest do sektorów budownictwa, takich jak: biura, szkoły, obiekty handlowe, hotele i służba zdrowia.


Zalecamy stosowanie płyt sufitowych Gyptone Point 80 w pomieszczeniach przeznaczonych do komunikacji słownej i w dużych salach, w których należy ograniczać zjawisko pogłosu, a trwałość i estetyka też mają decydujące znaczenie. Są to przede wszystkim sale konferencyjne, sale szkolne, restauracje, recepcje, hale wejściowe i inne tego typu pomieszczenia.

Tak jak wszystkie produkty z rodziny Gyptone, płyty Point 80 wykonane są w technologii Activ’Air® i posiadają zdolność obniżania stężenia formaldehydu i oczyszczania powietrza z innych zanieczyszczeń gazowych. Są to również najlżejsze płyty w naszej posiadają ofercie, ich waga wynosi 5,30 kg/m2. Ich dodatkowym atutem jest wysoka trwałość i odporność na brudzenie się.

Źródło i zdjęcie: Rigips

CZYTAJ WIĘCEJ

Marka Rigips dostawcą systemów suchej zabudowy do Google Campus Warsaw
Technologia Rigips Activ'Air - oddychaj czystym powietrzem
Sufit na trzy sposoby. Ekspert Dekoral rozwiązuje najpopularniejsze problemy
Płyta gipsowo-kartonowa RIGIPS HabitoTM - przetestowana w ekstremalnych warunkach
Marka Rigips wyróżniona tytułem "Złoty Laur Konsumenta 2018"DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Kryteria termoizolacyjności - w kierunku domów pasywnych

Dom wysoko energooszczędny, uznawany za inwestycję wymagającą zastosowania drogich i zaawansowanych technologii, wraz ze zmianą prawa budowlanego w roku 2021 stanie się standardem w budownictwie jednorodzinnym. Jego przegrody będą musiały spełniać bardzo restrykcyjne kryteria termoizolacyjności. Czytaj więcej