Strona główna | AktualnościNowy wzór sufitów Rigips Gyptone Point 80

Nowy wzór sufitów Rigips Gyptone Point 80

Oferta Rigips została wzbogacona o nowy wzór płyt sufitowych z rodziny Gyptone - Point 80. Produkowane w fabryce Rigips w Stawianach, płyty Gyptone Point 80 wyróżniają się drobną i gęstą, okrągłą perforacją o średnicy 5 mm. Ułożone diagonalnie na powierzchni płyty otwory, tworzą wyjątkowy design sufitu i estetykę całego pomieszczenia.

Rigips Gyptone Point 80 to nowoczesny produkt, zaprojektowany do stosowania na sufitach podwieszanych, w których estetyka i trwałość stanowią decydujące kryterium doboru, a pochłanianie dźwięku musi zapewnić odpowiednią kontrolę pogłosu. Najwyższy ze wszystkich płyt Gyptone stopień perforacji (19%), zapewnia bardzo dobre pochłanianie dźwięku i możliwość stosowania w pomieszczeniach z wysokimi wymaganiami w zakresie pogłosu.

Płyty Rigips Gyptone Point 80 dedykowane są do wykonywania dźwiękochłonnych, kasetonowych sufitów podwieszanych w pomieszczeniach o wilgotności względnej nie przekraczającej 70%. Ze względu na swoje właściwości produkt zalecany jest do sektorów budownictwa, takich jak: biura, szkoły, obiekty handlowe, hotele i służba zdrowia.


Zalecamy stosowanie płyt sufitowych Gyptone Point 80 w pomieszczeniach przeznaczonych do komunikacji słownej i w dużych salach, w których należy ograniczać zjawisko pogłosu, a trwałość i estetyka też mają decydujące znaczenie. Są to przede wszystkim sale konferencyjne, sale szkolne, restauracje, recepcje, hale wejściowe i inne tego typu pomieszczenia.

Tak jak wszystkie produkty z rodziny Gyptone, płyty Point 80 wykonane są w technologii Activ’Air® i posiadają zdolność obniżania stężenia formaldehydu i oczyszczania powietrza z innych zanieczyszczeń gazowych. Są to również najlżejsze płyty w naszej posiadają ofercie, ich waga wynosi 5,30 kg/m2. Ich dodatkowym atutem jest wysoka trwałość i odporność na brudzenie się.

Źródło i zdjęcie: Rigips

CZYTAJ WIĘCEJ

Marka Rigips dostawcą systemów suchej zabudowy do Google Campus Warsaw
Technologia Rigips Activ'Air - oddychaj czystym powietrzem
Sufit na trzy sposoby. Ekspert Dekoral rozwiązuje najpopularniejsze problemy
Płyta gipsowo-kartonowa RIGIPS HabitoTM - przetestowana w ekstremalnych warunkach
Marka Rigips wyróżniona tytułem "Złoty Laur Konsumenta 2018"DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Jak bezpiecznie przechowywać farby i lakiery?

Nie zawsze uda się wykorzystać całe opakowanie farby w trakcie jednego malowania. Co więcej, czasem wręcz zależy nam na zachowaniu niewielkiej ilości produktu do ewentualnych późniejszych poprawek. Przechowywanie farby, aby mogła być ona ponownie wykorzystana, powinno jednak odbywać się zgodnie z określonymi zasadami. Czytaj więcej