Strona główna | AktualnościPodwójna dawka wiedzy. Rusza kolejna edycja Akademii Profesjonalisty Sopro

Podwójna dawka wiedzy. Rusza kolejna edycja Akademii Profesjonalisty Sopro

Początek sezonu budowlanego to czas, gdy kalendarze profesjonalnych wykonawców zaczynają wypełniać się zleceniami, a te, z roku na rok, wymagają od nich uważnego śledzenia nowości z branży. Dlatego, tej wiosny, Organizator oraz Partnerzy Akademii Profesjonalisty przygotowali dla uczestników nie lada niespodziankę - ta odsłona szkoleń to podwójna okazja do zdobycia szerokiego spektrum wiedzy na temat profesjonalnych prac glazurniczych.

"Łącząc dobre praktyki wykonawcze z innowacjami produktowymi, przygotowaliśmy dla uczestników Akademii Profesjonalisty dwa warianty tematyczne szkoleń" - podkreśla Radosław Szczytyński, ekspert firmy Sopro.

W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszyły się jesienne spotkania, organizatorzy zdecydowali się na kontynuację edycji "Nowoczesna Łazienka", którą swoim know-how i doświadczeniem wesprą: producent okładzin ściennych i podłogowych - Ceramika Paradyż oraz producent nowoczesnych odwodnień prysznicowych - firma I-Drain.

Wiosenna edycja odkryje przed profesjonalistami również zagadnienia związane z niezwykle modnymi i nowoczesnymi megaformatami, które doskonale uzupełniają niebanalne aranżacje modernistycznych wnętrz. Tę odsłonę wspierają i współorganizują dwaj specjaliści w dziedzinie pracy z okładzinami wielkoformatowymi: producent narzędzi glazurniczych - firma Raimondi oraz producent designerskich okładzin - firma Cerrad.

"Płyty wielkoformatowe od lat cieszą się sympatią architektów i inwestorów, a panująca moda na minimalizm i nietypowe formaty okładzin otwierają przed nimi coraz to nowe możliwości kompozycyjne" - podkreśla Artur Sieczka, ekspert firmy Cerrad. "Dlatego, podczas spotkań z wykonawcami skupimy się zarówno na potencjale aranżacyjnym gresu, jego właściwościach, jak również zaprezentujemy zupełnie nowy, nieznany dotąd na naszym rynku, format płyt gresowych. Ale o tym opowiemy już podczas szkoleń" - zapowiada ekspert firmy Cerrad.


Całość programu uzupełnią wiedza i doświadczenie Organizatorów Akademii Profesjonalisty. "Podczas obu cykli skoncentrujemy się na nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu chemii budowlanej i ich praktycznym wykorzystaniu w czasie prac z szeroką paletą materiałów wykończeniowych" - podkreśla Radosław Szczytyński, ekspert firmy Sopro. Doradcy techniczni Sopro zaprezentują m.in. jak rozplanować prace okładzinowe w łazience i w jaki sposób poprawnie zamontować odpływ liniowy oraz opowiedzą, jak dobrać odpowiednią hydroizolację podpłytkową oraz o czym warto pamiętać podczas montażu okładzin wielkoformatowych, czy też mozaiki szklanej.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w Akademii i stanowiący cenny atut w trakcie rozmów ze zleceniodawcami. Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Sopro komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas nadchodzących prac glazurniczych.

Kalendarz spotkań:
  • 14.02. Kraków - Megaformaty
  • 21.02. Białystok - Nowoczesna łazienka
  • 28.02. Opole - Nowoczesna łazienka
  • 08.03. Rzeszów - Megaformaty
  • 14.03. Gdańsk - Nowoczesna łazienka
  • 27.03. Poznań - Megaformaty
  • 05.04. Warszawa - Megaformaty
  • 18.04. Katowice - Megaformaty
  • 24.04. Biłgoraj - Megaformaty
Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:
http://pl.sopro.com/views/serwis/seminaria-i-szkolenia.html
Źródło i zdjęcie: Sopro
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Akustyka w obiektach sportowych

Sale i baseny to pomieszczenia o dużym czasie pogłosu, który sprawia, że rozchodzący się w nich dźwięk dociera zniekształcony do adresatów, a jego natężenie powoduje zmęczenie. Można jednak temu skutecznie przeciwdziałać, wprowadzając do takich budynków powierzchnie dźwiękochłonne. Przekonajmy się, jak to wygląda w praktyce. Czytaj więcej