Strona główna | AktualnościProgram Partnerski dla klientów firmy Flügger

Program Partnerski dla klientów firmy Flügger

Rusza Flügger farby ProGram

Flügger, dunski producent farb, tapet, szerokiego asortymentu do wykanczania powierzchni oraz
narzedzi malarskich wprowadza dla klientów profesjonalnych nowa forme współpracy w postaci
„Flügger farby ProGramu”.

Na dłużej


Flügger to marka kojarzona z dobrą jakością, profesjonalną i miłą obsługą – mówi Małgorzata Undziłło, country manager firmy Flügger. Utrzymanie i rozbudowa  dobrych relacji z klientem profesjonalnym jest ważnym elementem  naszej codziennej pracy. W tym roku działania w tym zakresie przybierają formę programu, do którego zapraszamy  malarzy, tynkarzy, firmy zajmujące się pracami remontowo-wykończeniowymi.  „Flügger farby ProGram”  poszerza możliwość współpracy z nami  o dodatkowe korzyści, to także świetna okazja - dla nowych klientów- aby poznać  nas bliżej. 

Korzystny biznes z Flügger

„Flügger farby ProGram” poprzez oferowanie dodatkowych korzyści wynikających z regularnego korzystania z ofert, informacji czy spotkań produktowych  zwiększa konkurencyjność firm - uczestników na rynku zleceń.  Jest propozycją, z której skorzystać mogą wykonawcy już współpracujący z firmą Flügger,  a także całkiem nowe podmioty, które chciałyby taką współpracę rozpocząć.

Wszelkim działaniom dedykowana jest platforma internetowa www.fluggerprogram.pl.  Żeby wejść do „Flügger farby ProGramu” wystarczy zarejestrować swój udział poprzez wypełnienie formularza  na tej stronie. Do rejestracji potrzebny jest nr konta klienta, który znają obecni klienci, a nowi otrzymują podczas pierwszych zakupów w sieci sklepów Flügger farby.

Organizatorem działań związanych z „Flügger farby ProGramem” jest agencja Redshoes.

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Polska ociepla styropianem

Jak podaje Europejskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu, Polska jest obecnie największym producentem styropianu, z czego aż 80% to płyty do termoizolacji budynków. Coraz większą popularność zdobywa ich grafitowa odmiana, która według ekspertów ma szansę zupełnie zdominować polski rynek. Czytaj więcej