Strona główna | AktualnościPromocja sprzedażowa

Promocja sprzedażowa

Firma Knauf Insulation przygotowała dla dystrybutorów i wykonawców specjalną ofertę sprzedażową

Firma Knauf Insulation przygotowała dla dystrybutorów i wykonawców specjalną ofertę sprzedażową, która trwa od września do listopada 2008 roku. Towarzyszy ona prowadzonej przez firmę kampanii „Zatrzymaj energię w domu”.

Uczestnicy promocji, przy każdym zamówieniu palety produktów Knauf Insulation, otrzymają gadżety (m.in. ubrania robocze, noże do izolacji lub bony promocyjne na wybrany asortyment). Dodatkowo będą mogli wygrać vouchery na wycieczkę do Tunezji, losowane w każdym miesiącu trwania kampanii. Akcję zakończy losowanie motocyklu Chopper Honda Shadow. Działaniom w Internecie towarzyszą billboardy w punktach sprzedaży, POS oraz ulotki informujące o promocji.

Więcej informacji na temat promocji sprzedażowej można uzyskać na stronie www.zatrzymajenergie.pl.

Źródło: Tynki, nr 1 (1) 2008
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Prace wykończeniowe z użyciem akrylu - idealnie gładkie ściany

Idealnie równe, pozbawione dziur czy pęknięć ściany to marzenie chyba wszystkich właścicieli mieszkań i domów. Jednak wbrew dość powszechnej opinii, jest to efekt, który w większości przypadków możemy zrealizować bez konieczności kłopotliwego, kosztownego i długotrwałego remontu. O tym, jak to zrobić opowiada Tomasz Mazurkiewicz, ekspert z firmy Den Braven. Czytaj więcej