Strona główna | AktualnościRadość, Atrakcje, Doświadczenie - ROADshow Festool 2021

Radość, Atrakcje, Doświadczenie - ROADshow Festool 2021

Już 20 września startuje Festool Roadshow 2021. Zapraszamy Cię do spotkania w jednym z 17 miast w Polsce. Przygotowaliśmy moc atrakcji, ciekawe pokazy elektronarzędzi i atrakcyjne konkursy, a dla każdego kto zarejestruje się wcześniej prezent powitalny.

 

Zobacz nowości od Festool

Na każdym z przystanków Roadshow spotkasz się z fachowcami, którzy o elektronarzędziach Festool wiedzą wszystko – naszymi Doradcami Technicznymi. To oni odpowiedzą na pytania i udzielą fachowej porady wszystkim zainteresowanym. Ponadto zaprezentują nowości, wśród których będzie m.in. frezarka górnowrzecionowa OF 1010 R, zagłębiarka TSC 55 K oraz zakrętarkę udarową TID 18 wraz z akumulatorem 4.0 Ah Li-HighPower Compact.

Uczestnicy będą mogli również zobaczyć na żywo działanie technologii SawStop w stolikowej pilarce tarczowej TKS 80, dzięki której ryzyko najpoważniejszych urazów, zostało zredukowane do minimum.


Atrakcyjne konkursy 

Na każdym z przystanków Roadshow 2021 zapraszamy do udziału w konkursie „Bijemy rekord z szyną FS – razem możemy dalej” na najdłuższe połączenie szyn. Każdy uczestnik, który zabierze na Roadshow szynę Festool, dostanie prezent w postaci okularów przeciwsłonecznych lub czapki z daszkiem, a po zakończeniu całej trasy Roadshow 2021 wyłonimy zwycięskie miasto, z którego uczestnicy otrzymają bluzy Festool!


Zapraszamy również na konkurs „Pod właściwym kątem”, na najbardziej precyzyjne ustawienie pod kątem nowej szyny prowadzącej FS. Liczy się dobre oko i odrobina szczęścia! Nagroda główna to zestaw energii SYS3 ENG 18V 2x5,2/TLC6 o wartości ponad 1500 zł, drugie miejsce otrzyma lampkę roboczą SYSLITE UNI (769079), trzecie miejsce to zestaw gadżetów Festool.


Dla wszystkich branż


Roadshow 2021 przygotowaliśmy na potrzeby wszystkich fachowców. Dla branży stolarskiej odbędzie się jedenaście spotkań – od 20 września do 2 października. Natomiast dla specjalistów z sektora remontowo-budowlanego przygotowaliśmy pięć spotkań – od 11 do 16 października. Dla tych, którzy zarejestrują się wcześniej na stronie www.festool.pl/roadshow przewidzieliśmy prezenty powitalne, termokubki Festool. Aby otrzymać kubek, należy wypełnić formularz na stronie najpóźniej do godz. 8:00 w dniu wybranego wydarzenia oraz zachować w formie cyfrowej lub drukowanej kupon. 


Do zobaczenia na Roadshow 2021! 

Zobacz trasę i harmonogram spotkań na: www.festool.pl/roadshow


DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej