Strona główna | AktualnościRockwool zaprasza do jesiennej akcji dla wykonawców ociepleń domów jednorodzinnych

Rockwool zaprasza do jesiennej akcji dla wykonawców ociepleń domów jednorodzinnych

Firma Rockwool zaprasza do udziału w jesiennej edycji akcji dla wykonawców. Jest ona adresowana do wszystkich profesjonalistów, którzy wykonują ocieplenia domów jednorodzinnych wełną skalną. Do wygrania jest 1 z 6 gwarantowanych nagród, zawierających m. in. stół warsztatowy, zestaw narzędzi czy koszulek z oryginalnymi nadrukami. Akcja potrwa do 15 grudnia.

Zasady akcji dla wykonawców są proste: wystarczy zgłosić montaż ocieplenia ścian zewnętrznych lub poddasza wełną skalną w domu jednorodzinnym, aby otrzymać 1 z 6 zestawów atrakcyjnych i przydatnych w codziennej pracy nagród. "Kolejna edycja akcji to jeszcze więcej nowych, atrakcyjnych nagród dla wykonawców. Odpowiadając na potrzeby naszych profesjonalistów, wprowadziliśmy jeszcze większe urozmaicenie w postaci nowych przydatnych w pracy nagród, takich jak stół warsztatowy, stołek z torbą monterską, kubki termiczne czy plecak z żakardu. W tej edycji, podobnie jak w poprzedniej, postawiliśmy także na koszulki z oryginalnymi grafikami. Z racji tego, że właśnie wprowadzamy na rynek nowe, kompleksowe portfolio fasadowe, każdy wykonawca może odebrać specjalną nagrodę, która poświadcza, że jest "Władcą Elewacji" - mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu CEE w ROCKWOOL Polska.

W jesiennej edycji akcji dla wykonawców dostępne są następujące nagrody:
 • Stołek NEO z torbą monterską - wysokiej jakości stołek monterski z dołączoną do niego torbą narzędziową, w której znajduje się 1 pojemna komora główna, 11 kieszeni wewnętrznych i 6 zewnętrznych dla jeszcze lepszej organizacji przenoszonych narzędzi. Dodatkowo w zestawie 3 noże do cięcia wełny.
 • Stół warsztatowy WORKMATE BLACK&DECKER - lekki, niewielkich rozmiarów stół, który można złożyć na płasko, co ułatwia jego przechowywanie i transport. Wysokość robocza: 76 cm, długość szczęk: 610 mm, maksymalna szerokość stołu po otwarciu szczęk: 341 mm, maksymalne obciążenie: 160 kg.
 • Zestaw ubrań I - 4 koszulki, w tym jedna z grafiką "Władca Elewacji", 2 bluzki z długim rękawem, 2 pary rękawic roboczych oraz 2 czapki zimowe.
 • Zestaw narzędzi - profesjonalna poziomica Slim Milwauke 100 cm, którą wyposażono w 2 mocne libelle akrylowe odporne na upadki i promieniowanie UV a także w nakładki antypoślizgowe. Ponadto w zestawie: paca nierdzewna zębata MAAN 130x270 mm, kastra budowlana 60l, miara zwijana, nóż do cięcia wełny.
 • Zestaw ubrań II - polarowa bluza robocza Engelbert Strauss, idealna do pracy w każdych warunkach. Jest zapinana na solidny zamek błyskawiczny z warstwą chroniącą brodę przed przycięciem, a boczne kieszenie zapinane są na kontrastowe zamki kostkowe. Materiał zapewnia nie tylko komfort termiczny, ale także odpowiednią wentylację, odprowadzanie ciepła i wilgoci. Ponadto 2 T-shirty z popularnymi wzorami "Władca Elewacji" oraz "Władca Poddaszy".
 • Zestaw z plecakiem i kubkami - praktyczny plecak z żakardu, który z łatwością zmieści np. laptopa czy przydatne narzędzia. Poza komorą główną na laptopa plecak posiada 2 większe kieszenie oraz 2 boczne kieszonki. Wymiary plecaka 33x42x25 cm. W zestawie również 4 kubki ceramiczne ROCKWOOL, kubek termiczny oraz butelka filtrująca wodę DAFI.
Zasady organizowanej przez ROCKWOOL akcji dla wykonawców są bardzo proste. Do odebrania nagrody prowadzi tylko 5 kroków. Wystarczy:
 1. Kupić wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu jednorodzinnego.
 2. W momencie rozpoczęcia montażu wełny skalnej należy wysłać SMS pod numer 4622 o treści "Mam realizację". Koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora.
 3. Poczekać na telefon. Reprezentanci firmy ROCKWOOL skontaktują się z wykonawcą i ustalą szczegóły wykonywanego montażu.
 4. Doradca Techniczno-Handlowy potwierdzi montaż wełny skalnej ROCKWOOL.
 5. Teraz wystarczy tylko odebrać nagrodę!
Promocja trwa do 15 grudnia. Każdy wykonawca może zgłosić aż cztery realizacje ociepleń wolnostojących domów jednorodzinnych. Dodatkowe informacje o akcji i nagrodach, a także regulamin można znaleźć na stronie Promocji dla Wykonawców.

Źródło i zdjęcie: Rockwool
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej