Strona główna | AktualnościRuszyły zapisy na Certyfikujące Szkolenia Akademii Technicznej PPG Deco

Ruszyły zapisy na Certyfikujące Szkolenia Akademii Technicznej PPG Deco

Akademia Techniczna PPG Deco to specjalistyczne centrum szkoleniowo-doradcze, działające przy PPG Deco Polska od 2002 roku. W ramach swoich aktywności, Akademia prowadzi certyfikujące szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe wykonawców z branży remontowo-budowlanej. Właśnie ruszyły zapisy na najbliższą edycję warsztatów.

Na rynku firm budowlano - remontowych doświadczenie i umiejętności mają ogromne znaczenie dla ostatecznego efektu inwestycji. Dlatego szefowie ekip, jak i indywidualnie działający profesjonaliści, często poszukują możliwości dodatkowego rozwoju i udokumentowania zdobytych kwalifikacji poprzez certyfikację. Szkolenia Akademii Technicznej PPG Deco umożliwiają dostęp do wysokiego poziomu wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej, z uwagi na szkoleniowców stanowiących grono ekspertów w swoim fachu. Zajęcia prowadzone w Akademii są przygotowane tak, aby przekazać jak najwięcej wiedzy w sposób praktyczny.

Już 5 listopada rusza pierwszy z 5 modułów Szkoleń dla pracowników firm wykonawczych - Systemy wykończenia wnętrz. Kolejne warsztaty będą dotyczyć: Elewacji i systemów ociepleń, Technik dekoracyjnych i koloru w budownictwie, Lakierowania Podłóg Drewnianych oraz Powłok na posadzki betonowe.


Każde ze szkoleń kończy się egzaminem, a wraz z jego pozytywnym wynikiem - otrzymaniem imiennego Certyfikatu. Nobilitację w formie certyfikatu automatycznie uzyskuje także firma reprezentowana przez zdającego egzamin wykonawcę.

Szczegółowe informacje dotyczące Akademii Technicznej oraz regulamin uczestnictwa w szkoleniach dostępny jest w sieci sklepów Centrach Dekoral Professional, zlokalizowanych w całym kraju (lista sklepów: www.centrumdekoral.pl/sklepy).

Dokładny harmonogram szkoleń można śledzić w zakładce Wydarzenia, na profilu Profesjonalny Wykonawca na Facebooku: bit.ly/WydarzeniaProfesjonalnyWykonawca

Źródło i zdjęcie: PPG Deco
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej