Strona główna | RynekŚnieżka ponownie na Liście 2000

Śnieżka ponownie na Liście 2000

Już po raz 11. dziennik "Rzeczpospolita" opublikował prestiżową Listę 2000, przedstawiającą zestawienie dużych i średnich firm funkcjonujących w naszym kraju. W gronie najlepszych kolejny raz pojawiła się Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.
Mimo trudnych czasów dla branży budowlanej, na Liście 2000 FFiL Śnieżka S.A. uplasowała się na 551. pozycji. W 2011 roku Grupa Kapitałowa odnotowała 550,6 mln zł przychodów, co oznacza wzrost o 3,6% w stosunku do roku 2010.

"Obecność FFiL Śnieżka S.A. w najnowszej Liście 2000 stanowi potwierdzenie wysokiej pozycji firmy na polskim rynku oraz potwierdza wizerunek Śnieżki jako firmy wiarygodnej i stabilnej" -  mówi Piotr Mikrut, Prezes Zarządu FFiL Śnieżka.

Przygotowywana przez redakcję "Rzeczpospolitej" Lista 2000 stanowi rzetelny obraz gospodarki naszego kraju i zachodzących w niej zmian. Ranking, uwzględniający szereg najważniejszych wskaźników finansowych, pokazuje pozycję firm w Polsce za rok 2011. Jak wynika z analizy, w 2011 roku łączne przychody ze sprzedaży, jakie odnotowały przedsiębiorstwa, powiększyły się o 15,5 proc.

Źródło i zdjęcie: FFiL Śnieżka S.A.

CZYTAJ WIĘCEJ

Awans Śnieżki w rankingu "Lista 500"
Mamed Khalidov w kampanii Śnieżka ACRYL-PUTZ(R)
Śnieżka podsumowuje pierwszy kwartał 2013 r.
Farba Śnieżka Extra Fasadowa - trwała i estetyczna elewacja
Rusza konkurs "Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga"
Wygraj w mistrzowskim konkursie Śnieżki
Kolory Śnieżki dla małych pacjentów z Zabiela Wielkiego
Dziecięcy świat w kolorach - akcja społeczna Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA
Śnieżka po raz kolejny na "Liście 2000"



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej