Strona główna | AktualnościŚnieżka uhonorowana tytułem PremiumBrand

Śnieżka uhonorowana tytułem PremiumBrand

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. znalazła się w gronie pięciu spółek giełdowych uhonorowanych tytułem „Spółka Wysokiej Reputacji PremiumBrand 2009”.
Tytuł ten otrzymują tylko te podmioty obecne na polskiej giełdzie papierów wartościowych, które przez swój wizerunek, kierowanie się zasadami ekonomii, transparentność i rzetelność w działaniu, a także dzięki kompetencjom kadry zarządzającej, przyczyniają się do kreowania wysokiej reputacji, tworząc tym samym wartość dodaną i wyznaczając trendy dla innych.

Tytuł Spółka Wysokiej Reputacji jest przyznany w oparciu o rzetelne, niezależne badania przeprowadzone na grupie inwestorów instytucjonalnych. Ocenie podlegają emitenci, których akcje notowane są na GPW w Warszawie. Metodologia, przygotowana przez dom badawczy Maison, przewiduje badanie spółek w czterech wymiarach: orientacja na biznes, opinia o zarządzie, rzetelność w kontaktach biznesowych oraz wizerunek.

Konkurs PremiumBrand odbywa się od 2006 roku i honoruje marki o najwyższej reputacji. Nagrody w PremiumBrand dla spółek giełdowych rozdano po raz drugi.

Źródło: Tynki, nr 4 (5) 2009

CZYTAJ WIĘCEJ

Awans Śnieżki w rankingu "Lista 500"
Mamed Khalidov w kampanii Śnieżka ACRYL-PUTZ(R)
Śnieżka podsumowuje pierwszy kwartał 2013 r.
Farba Śnieżka Extra Fasadowa - trwała i estetyczna elewacja
Rusza konkurs "Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga"
Wygraj w mistrzowskim konkursie Śnieżki
Kolory Śnieżki dla małych pacjentów z Zabiela Wielkiego
Lista 2000 - firma FFiL Śnieżka SA ponownie wśród najlepszych
Śnieżka po raz kolejny "Perłą Polskiej Gospodarki 2012"



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej