Strona główna | AktualnościStwórz kolor wyjątkowy jak Ty

Stwórz kolor wyjątkowy jak Ty

Coraz częściej sięgamy po spersonalizowane produkty, które doskonale odzwierciedlają nasz charakter i w pełni odpowiadają na nasze potrzeby. Wiele rzeczy sami konstruujemy, szyjemy i dekorujemy właśnie dlatego, że chcemy mieć unikatowe, "skrojone na miarę" rozwiązania. Dekoral stwarza okazję do puszczenia wodzy fantazji i skomponowania własnej, niepowtarzalnej barwy. Na zwycięzców konkursu organizowanego przez Dekoral czekać będzie dedykowana puszka farby w zaproponowanym przez nich kolorze.

Zmaluj nową, niepowtarzalną barwę, która będzie pasować do Ciebie i Twojego wnętrza i dobierz dla niego nazwę. „Sposób, w jaki nazywane są farby, jest naprawdę ciekawy. Kolory pobudzają zmysły zapachu, smaku, ożywiają wspomnienia. Zabawa słowem przynosi niekiedy zaskakujące efekty. Inspiracji można szukać wszędzie" - komentuje Aldona Słapa-Nowacka, Brand Manager marki Dekoral.

Konkurs "Stwórz kolor wyjątkowy jak Ty" potrwa do 17 września 2017 roku. Zwycięzcy otrzymają nie tylko puszkę farby ze skomponowanym przez siebie kolorem, lecz także certyfikat potwierdzający, że to właśnie oni są autorami nazwy i barwy.

Chcąc wziąć udział w akcji, należy wypełnić zgłoszenie dostępne na stronie: www.stworzkolor.pl. Poprawnie wypełniona aplikacja powinna zawierać: zaprojektowany za pomocą programu kolor, jego nazwę z uzasadnieniem wyboru oraz dane uczestnika. Sto najciekawszych prac zostanie nagrodzone, a ich autorzy otrzymają spersonalizowaną 2,5 L puszkę farby Dekoral.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zaangażowanie i kreatywność. Więcej informacji oraz regulamin dostępne jest na stronie: www.stworzkolor.pl.

Źródło i zdjęcia: Dekoral
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Dobry materiał izolacyjny? 5 pytań, na które wykonawca musi znać odpowiedź

Remont starego domu czy budowa nowego - w obu przypadkach niezbędna jest kompleksowa termomodernizacja. Wykonawca musi wówczas podjąć kilka kluczowych decyzji. Jaki materiał wybrać do ocieplenia? Kiedy przeprowadzić prace? Na co zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy, które rozwiązania są najlepsze. Czytaj więcej