Strona główna | AktualnościStwórz kolor wyjątkowy jak Ty

Stwórz kolor wyjątkowy jak Ty

Coraz częściej sięgamy po spersonalizowane produkty, które doskonale odzwierciedlają nasz charakter i w pełni odpowiadają na nasze potrzeby. Wiele rzeczy sami konstruujemy, szyjemy i dekorujemy właśnie dlatego, że chcemy mieć unikatowe, "skrojone na miarę" rozwiązania. Dekoral stwarza okazję do puszczenia wodzy fantazji i skomponowania własnej, niepowtarzalnej barwy. Na zwycięzców konkursu organizowanego przez Dekoral czekać będzie dedykowana puszka farby w zaproponowanym przez nich kolorze.

Zmaluj nową, niepowtarzalną barwę, która będzie pasować do Ciebie i Twojego wnętrza i dobierz dla niego nazwę. „Sposób, w jaki nazywane są farby, jest naprawdę ciekawy. Kolory pobudzają zmysły zapachu, smaku, ożywiają wspomnienia. Zabawa słowem przynosi niekiedy zaskakujące efekty. Inspiracji można szukać wszędzie" - komentuje Aldona Słapa-Nowacka, Brand Manager marki Dekoral.

Konkurs "Stwórz kolor wyjątkowy jak Ty" potrwa do 17 września 2017 roku. Zwycięzcy otrzymają nie tylko puszkę farby ze skomponowanym przez siebie kolorem, lecz także certyfikat potwierdzający, że to właśnie oni są autorami nazwy i barwy.

Chcąc wziąć udział w akcji, należy wypełnić zgłoszenie dostępne na stronie: www.stworzkolor.pl. Poprawnie wypełniona aplikacja powinna zawierać: zaprojektowany za pomocą programu kolor, jego nazwę z uzasadnieniem wyboru oraz dane uczestnika. Sto najciekawszych prac zostanie nagrodzone, a ich autorzy otrzymają spersonalizowaną 2,5 L puszkę farby Dekoral.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zaangażowanie i kreatywność. Więcej informacji oraz regulamin dostępne jest na stronie: www.stworzkolor.pl.

Źródło i zdjęcia: Dekoral
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Kiedy gruntowanie ścian jest konieczne?

"Nie ma malowania bez gruntowania" - to zasada, którą warto się kierować przy wykańczaniu wnętrz. Od każdej reguły są jednak wyjątki. Należy jej przestrzegać szczególnie wówczas, gdy mamy do czynienia z niemalowanymi podłożami. Pominąć gruntowanie można tylko w przypadku nakładania nowej farby na ścianę uprzednio pomalowaną mocnymi, dobrze przyczepnymi do podłoża powłokami - szczególnie satynowymi. Czytaj więcej