Strona główna | AktualnościDekoral udostępnił Wizualizer 3.0

Dekoral udostępnił Wizualizer 3.0

Dekoral wprowadza nową wersję kultowej aplikacji, umożliwiającej wirtualny dobór koloru we wnętrzu. Wizualizer 3.0 został udostępniony na stronie producenta z początkiem lipca br.

Wizualizer to praktyczne narzędzie ułatwiające dobór koloru we wnętrzu. Pierwsza wersja aplikacji została opublikowana w 2009 roku. Od tego czasu sporo się zmieniło - ulepszono i dostosowano do obecnych wymagań działanie programu, dodano nowe funkcjonalności. Zaprezentowany z początkiem lipca Wizualizer 3.0 umożliwi nam zapoznanie się z dostępnymi kolorami w paletach Dekoral oraz Chromatic, ocenienie wybranego koloru na tle własnego pomieszczenia, zapisanie i podzielenie się projektem ze znajomymi czy w mediach społecznościowych.

"Nowa wersja aplikacji została zaprojektowana w technologii HTML 5, co oznacza, że współpracuje ona z każdym urządzeniem, które jest podłączone do Internetu i ma zainstalowaną dowolną przeglądarkę internetową" - tłumaczy Wojciech Kapelusz, Online Marketing Manager marki Dekoral. Jak dodaje, najważniejszą zmianą jest możliwość pomalowania własnego wnętrza za pomocą jednego kliknięcia (to aplikacja wykonuje za nas proces wycinania powierzchni). Dzięki tej funkcji czas korzystania z narzędzia skrócił się z około 5 minut do 30 sekund. Co więcej, aplikacja jest w pełni responsywna, dzięki czemu uruchomimy ją zarówno na komputerze, jak i na każdym urządzeniu mobilnym, a szata graficzna natychmiast dostosuje się do rozdzielczości ekranu.

Chcąc skorzystać z nowej wersji narzędzia, wystarczy wejść na stronę www.dekoral.pl, a następnie kliknąć w zakładkę "Nasze aplikacje" lub wpisać bezpośrednio w przeglądarkę: www.dekoral.pl/wizualizer.

Źródło i zdjęcie: Dekoral

CZYTAJ WIĘCEJ

Marka Dekoral: 18 lat na rynku farb i lakierów
Dekoral: urządzasz łazienkę? - zadbaj o jakość materiałów
Aplikacja Wizualizer 3.0 - jak wybrać kolor na ściany?DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Polska ociepla styropianem

Jak podaje Europejskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu, Polska jest obecnie największym producentem styropianu, z czego aż 80% to płyty do termoizolacji budynków. Coraz większą popularność zdobywa ich grafitowa odmiana, która według ekspertów ma szansę zupełnie zdominować polski rynek. Czytaj więcej